Anasayfa / Dabrowa Gornicza / Dabrowa Gornicza – Spojnia Stargard İddaa Tahmini 25.03.19

Dabrowa Gornicza – Spojnia Stargard İddaa Tahmini 25.03.19

Polonya Ligi 24.hafta mücadelesinde Dabrowa Gornicza Pazartesi saat 20:00’da Spojnia Stargard ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 5.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Dabrowa ligin orta şekerli takımlarından biri ve play-off yarışında önemli bir döneme girdiler, şuanda 11 galibiyetle ve averajla 8.sırada yer alıyorlar. Bu sezon en büyük sıkıntıları ise iç sahadaki vasat performansları, 12 maçtan 3 tanesini kazandılar, genelde deplasmandaki etkin oyunları ile buraya geldiler. Son iç saha maçlarında da ligin zayıf ekiplerinden Trefl’a 15 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Spojnia ise ligin zayıf halkalarından biri, 6 galibiyetle 14.sırada düşme potasının hemen sınırında yer alıyorlar. Deplasman karneleri de vasat seviyede, 11 maçtan 8 tanesini kaybettiler. Son olarak Legia’ya 4 sayı ile yenilmişlerdi. Geçen hafta ise evlerinde denk rakiplerinden Krosno’yu 12 sayı farkla yenerek moral depolamışlardı.

Dabrowa ilginç şekilde deplasmanlardaki etkin oyununu iç saha maçlarına yansıtabilmiş değil. Ama artık play-off yarışında çok kritik bir döneme girdiler ve kaybetme lüksü olmayan maçlardan birini oynayacaklar. Bu kez kendi sahalarında reaksiyon göstereceklerini ve alt sıralardaki rakibi Spojnia’yı handikapı geçerek yenip kalan maçlar için avantajlarını sürdüreceklerini düşünüyorum play-off yarışında.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) / 1.77
Güven İndeksi: 7/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini 28.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı final serisi 6. maçında Miami Heat Pazartesi saat 02:30’da Boston Celtics ile …