Anasayfa / NBA / Dallas Mavericks – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 17.11.22

Dallas Mavericks – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 17.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Dallas Mavericks, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 04:30’da Houston Rockets ile American Airlines Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçta konuk takımın sayı limitini 108.5 olarak belirlemiş.

Dallas Mavericks artık alıştığımız iç saha performanslarından bir yenisine dün gece imza attı. Los Angeles Clippers’a karşı devre arasına 54-35 üstün girdikleri maçı son anda çok zora soktular. Bir kez daha kritik bir maç sonu oynayan ekip Los Angeles Clippers’ın eline gelen fırsatları tepmesi ve Doncic’in clutch basketi kaydetmesiyle birlikte 101-99’luk skorla gülen taraf oldu. Böylece iç sahada oynadıkları 8. maçta 7. galibiyeti elde ettiler.

Houston Rockets iki gece önce Clippers’a 122-106’lık skorla yenilerek son 10 maçındaki 9. mağlubiyetini aldı. Son iki maçta da sadece üç farklı isimden çift haneli skor katkısı alabildiler ki bu üç isimde fark yaratarak maç kazandırabilecek bireysel performanslara sahip değil. Takım içinde zaten hem tecrübe hem kabiliyet hem de skorer eksikliği bulunuyor. Art arda mağlubiyet almaları böylece pek sürpriz olmuyor. Ekip geride kalan maçlarda maç başına 109.6 sayı üretti.

Dallas Mavericks bir kez daha elinde olan maçı çıkmaza soktu ama galip gelmeyi başardı. İç sahada geride kalan 8 maçın neredeyse hepsinde böyle oynadılar ama kazanan bir kimliğe sahip olmaları önem taşıyor. Bugünkü maçta ortalama altı bir kadroya sahip Houston’la oynayacaklar. Houston yer yer skor üretebilse de genel olarak sıkıntılar yaşayan bir ekip. Dallas’tan da son zamanlarda düşük tempolar izledik. Bugünkü maçta deplasman ekibinin kendisi için belirlenen limitin altında kalacağını düşünüyorum. 

Eksikler:

Dallas: Davis Bertans, Javale McGee
Houston: Bruno Fernando (gtd), JaeSean Tate

İddaa Oranı: Deplasman ALT (108.5) – 1.43
intobet Oranı: Deplasman ALT (108.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8
Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini (2) 05.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 02:00’de Memphis Grizzlies ile Little Caesars …