Anasayfa / Dallas Mavericks / Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 11.11.23

Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 11.11.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Dallas Mavericks Cumartesi günü saat 04:30’da Los Angeles Clippers ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.65 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.85 olarak belirlemiş. 

Dallas son dönemde iyi basketbol oynuyor, son 3 maçlarından ikisini kazanarak 8. maçlarının ardından 6. galibiyetlerini çıkardılar. Evlerindeki ilk 4 maçı üst üste kazandıktan sonra Raptors’a 11 sayı farkla kaybederek taraftarları karşısında ilk yenilgilerini almışlardı ama bana göre o sonuç bir iş kazasıydı sadece. Doncic, Hardaway, Irving, Grant Williams liderliğinde can yakmaya devam edecekler. Bu maçta önemli bir eksikleri bulunmayacak.

Clippers ise Harden takasıyla bir anda 4 yıldıza sahip olmuş, Batı’nın en iddialı takımlarından birisi haline gelmişti. Ama son 3 maçlarını üst üste kaybederek bu iddianın sadece kağıt üstünde kaldığını gösterdiler adeta! Son 2 kayıpları da deplasmanda gelmişti ve Doğu’nun orta şekerli ekiplerine, önce Knicks’e 14 sayı sonra da Nets’e 7 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. Plumlee ve Boston’dan bu maçta faydalanamayacaklar. 

Kağıt üstünde Harden, Westbrook, Leonard, George gibi yıldızlarla Clippers deplasmanda da olsa maçın favorisi diyebileceğimiz bir konumda. Ama gelin görün ki sahada oynadıkları basketbol beklentilerin çok altında. Karşılarında ise Doncic liderliğinde konferansın en diri, en formda takımlarından birisi var. Irving ile beraber Doncic’in taraftarı önünde bu maçı bir meydan okuma olarak göreceklerini, formsuz rakiplerine bir darbe de onların vuracağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.65
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BTK Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Lietkabelis – Buducnost İddaa Tahmini 06.12.23

BKT EuroCup B grubu 10. hafta mücadelesinde Lietkabelis Çarşamba günü saat 20:00’da Buducnost ile karşılaşacak. …