Anasayfa / NBA / Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini (3) 22.08.20

Dallas Mavericks – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini (3) 22.08.20

NBA Play-Off eşleşmelerinde 3. maçlar başlıyor. Seride durumu 1-1’e getiren Dallas Mavericks, Cumayı Cumartesiye bağlayan gece saat 04:00’te Los Angeles Clippers ile karşı karşıya gelecek. İddaa ve bets10 bu maçın handikaplarını ev sahibi lehine 7.5 olarak belirlemiş.

Dallas Mavericks ilk maçta verdiği sinyalleri ikinci maçta gerçeğe çevirdi ve seride durumu 1-1’e getirmeyi başardı. Maç içerisinde doğru şutları buldular, daha temkinli oynadılar ve galibiyeti aldılar. 29 üçlük denemesinden 13 isabet bulmaları da bunu kanıtlar nitelikte. Seth Curry ve özellikle Boban Marjanovic’ten de iyi katkı alan Dallas Mavericks’te hafif sakatlığı bulunan Porzingis’in bu maçta oynaması bekleniyor.

2. maçta 4/17 saha içi isabetiyle oynayan Paul George hayal kırıklığı yaratarak 35 sayı bulan Kawhi Leonard’a destek verememişti. Sakatlığı nedeniyle oynamayan Patrick Beverley’in bugünkü durumu maç saatinde belli olacak. Takıma geçen maç dönen Montrezl Harrell ise hâlâ ısınma aşamasında. Serideki en büyük problemleri savunma kimliğini sahaya yansıtamamaları oldu şu ana kadar.

Dallas Mavericks hak ettiği galibiyeti alarak yoluna devam ediyor. Bu maçta işleri yine zor olacak çünkü karşılarında daha kuvvetli bir Clippers olmasını bekliyorum. Fakat kendileri ilk iki maçta iyi bir performans sergilediler. Dinamikler, tecrübeleri de var ve maçın içinde kalabileceklerini kanıtladılar. Bu maçın da başa baş gitmesini beklediğim için handikaplı şekilde tercih edeceğim.

Eksikler:

Dallas:
LA Clippers: Patrick Beverley (belirsiz)

İddaa Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.69Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 10.10.20

NBA’de şampiyonun belli olmasına sayılı günler kaldı. Seride 3-1 öne geçen Los Angeles Lakers, Cumayı …