Anasayfa / NBA / Dallas Mavericks – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 14.03.23

Dallas Mavericks – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 14.03.23

NBA normal sezon mücadelesinde Dallas Mavericks, pazartesiyi salıya bağlayan gece saat 02:30’da Memphis Grizzlies ile American Airlines Center’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 225.5 olarak belirlemiş.

Dallas Mavericks bilindiği üzere iç sahada çok iyi performans sergileyemeden iki dış saha maçına çıkmış ve önce New Orleans ardından bu gece tekrar karşılaşacağı Memphis’e mağlup olmuştu. 34-34’lük dereceye sahipler ve konferansta 33 galibiyete sahip 4, 34 galibiyete sahip 2 takım var. Bu yüzden tehlike çanları onlar için çok yüksek sesle çalmakta ama bir yandan da Doncic ve Kyrie’nin sahip olduğu sakatlıklar el kol bağlamakta.

Memphis Grizzlies Dallas’ı yenerek Sacramento’ya sırasını bir kez daha vermedi fakat takım içi problemlerin ve kadronun durumu kafalarda soru işareti uyandırmakta. Zira Ja Morant olayı hâlâ muallakta ve daha önce de bahsettiğim gibi net bir pivot eksikliği duyuyorlar şu an için. Bu durumu nereye kadar devam ettirebilecekleri, Ja Morant’in cezasının ne zaman sonlanacağı gibi soruların cevabını hep birlikte ilerleyen günlerde göreceğiz.

İki ekip iki gece önce karşı karşıya gelmiş ve Memphis Desmond Bane’in etkili oyunuyla birlikte kazanmayı başarmıştı. Çok önemli iki oyuncusundan yoksun olan Dallas yine de fazlasıyla direnç koymayı başardı fakat elbette bu direnç galibiyet adına yetersiz kaldı. Bu gece Doncic kesin olarak yok, Kyrie bir kez daha maç saatinde belli olacak. Kyrie oynaması durumunda kazanma şanslarını yüksek görüyorum. Ama taraf bahsi şu an için riskli durumda. İlk maçta olduğu gibi, dışarıda da daha yavaş bir oyun oynayan Memphis’in de etkisiyle maçın alt olarak sonuçlanacağını düşünüyorum.

Eksikler:

Dallas: Kyrie Irving (gtd), Luka Doncic
Memphis: Ja Morant, Steven Adams, Brandon Clarke, Jake LaRavia (gtd)

İddaa Oranı: ALT (225.5) – 1.55
intobet Oranı: ALT (225.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

San Antonio Spurs – Utah Jazz İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde San Antonio Spurs Perşembe günü saat 03:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. …