Anasayfa / Dallas Mavericks / Dallas Mavericks – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 03.03.23 (2)

Dallas Mavericks – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 03.03.23 (2)

NBA Batı Konferansı’nın play-off takımlarından Dallas Mavericks Cuma günü saat 03:30’da Doğu’nun güçlü ekiplerinden Philadelphia 76ers‘ı konuk edecek. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Mavs Batı’nın iddialı play-off takımlarından birisi. Ancak son dönemde Irving-Doncic ikilisini bir araya getirmiş olmalarına rağmen istedikleri sonuçları alamadılar, son 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Şuanda 7. sıradalar ve hem altlarındaki hem de üstlerindeki takımlarla aralarında birer galibiyetlik farklar var, dolayısıyla artık her galibiyetin altın değerinde olduğu bölümlere geldik. Son 2 maçlarını evlerinde oynamış olmalarına rağmen Lakers’a 3 ve Pacers’a 2 sayı farkla son nefeslerde yenilmişlerdi. Davis Bertans dışında eksikleri yok.

Sixers ise Doğu’nun iddialı ilk 4 adaylarından birisi. Ancak onlar da son dönemde iyi durumda değiller, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve 40 galibiyette kaldılar. Son 2 deplasmanda ise iyi sonuçlar aldıklarını görmüştük, önce Nets’i 3 sonra da Heat’i 23 sayı farkla yenmeyi başarmışlardı. O son maçta Embiid’siz oynamışlardı ve bu maçta da MVP adayı uzunun bu maçta dönmesi bekleniyor. 

Dallas son iki maçını üst üste kaybetmiş olsa da bunlar son nefeste gelen, biraz da şanssız yenilgilerdi. Şimdi bir reaksiyon galibiyeti arıyorlar ve Embiid dönmüş olsa da Sixers onların tam da dişlerine göre bir rakip olacak. Doncic-Irving ikilisinin liderliğinde bu kez taraftarları önünde üst üste üçüncü yenilgiye izin vermeyeceklerini, kazanarak aradıkları reaksiyonu bulacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.54
Bets10 Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …