Anasayfa / NBA / Dallas Mavericks – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini (2) 15.02.21

Dallas Mavericks – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini (2) 15.02.21

NBA normal sezon mücadelesinde Dallas Mavericks, Pazarı Pazartesiye bağlayan gece saat 03:30’da Portland Trail Blazers ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maç için toplam sayı limitini 235.5 olarak belirlerken, bets10 236.5 olarak belirlemiş.

Dallas Mavericks 7 maçlık uzun bir iç saha serüveninin 5 maçını geride bırakmış durumda. İlk maçı Golden State kaybettikten sonra oynadıkları 4 maçı da kazanmasını bildiler. Ocak ayında birçok oyuncusunun maç kaçırması ve yaşanan sorunlarla birlikte formları oldukça düşüktü. Alınan mağlubiyetler onları hak etmedikleri sıralara düşürmüştü. Fakat şimdi tam kadrolar ve daha iyi bir şekilde yollarına devam ediyorlar. 

Portland Trail Blazers da rakibi gibi yukarıya doğru ivmelenen bir form grafiğine sahip. Üç as oyuncusundan uzun süredir yoksun yoksun olmasına rağmen iyi işler başaran Portland, Batı konferansının 5. sırasında bulunuyor. Maç başına buldukları 16 üçlük isabeti onları bu kulvarda lig 2.’si yapıyor. Gary Trent Jr ve Carmelo Anthony’nin son dönemdeki katkılarıyla birlikte üç maçlık bir galibiyet serisi yakalamış durumdalar.

Gecenin en yüksek sayılı karşılaşması olmaya aday olan bu maçta, Dallas birkaç adım daha önde görünmekte. İki takım da sezon genelinde yüksek sayılı maçlar çıkardılar. Dallas Mavericks’in maçlarında ortalama 231.4 sayı çıkarken, Portland maçlarında ortalama 231.8 sayı üretilmekte. Özellikle Dallas’ın evinde oynadığı son 5 maçın 3’ünde 260 sayı barajının aşıldığını belirtmekte fayda var. Bu geceki mücadelede limitin rahatça aşılacağı düşüncesindeyim.

Eksikler:

Dallas: –
Portland: Zach Collins, Jusuf Nurkic, CJ McCollum, Rodney Hood (belirsiz) 

İddaa Oranı: ÜST (235.5) – 1.52
Bets10 Oranı: ÜST (236.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini (2) 01.03.21

NBA normal sezon mücadelesinde Houston Rockets, Pazarı Pazartesiye bağlayan gece saat 04:00’te Memphis Grizzlies ile …