Anasayfa / Dallas Mavericks / Dallas Mavericks – Toronto Raptors İddaa Tahmini 09.11.23

Dallas Mavericks – Toronto Raptors İddaa Tahmini 09.11.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Dallas Mavericks Perşembe günü saat 04:30’da Doğu ekibi Toronto Raptors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişler. 

Dallas sezona tam anlamıyla fırtına gibi girdi. Son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve toplamda da 7. maçlarından 6 galibiyet çıkarmayı başardılar! Ayrıca burada evlerinde oynadıkları 3 maçta da hata yapmadıkalrının altını çizelim. Son olarak bir diğer doğu ekibi Hornets’ı 124-118 ile geçmeyi bilmişlerdi. 2 gün önceki son sınavlarında sezonun flaş ekiplerinden Orlando’yu deplasmanda olmalarına rağmen tam 15 sayı farkla yendiklerini de hatırlatalım! Bu maç öncesi önemli bir eksikleri yok.

Koç Rajakovic yönetiminde yeniden yapılanmaya çalışan Kanada ekibi ise son 3 maçından 2 galibiyet çıkararak kötü gidişe dur dedi aslında, çünkü ilk 4 maçlarından 3 tanesini kaybetmişlerdi… Deplasman karneleri ise iyi değil, ilk 2 maçta Bulls’a 1 ve Sixers’a 15 sayı farkla kaybettikten sonra 5 Kasım’daki son maçta ise konuk oldukları denk rakiplerinden Spurs’ü ancak uzatma sonunda 7 sayı farkla geçebilmişlerdi. Önemli bir eksikleri bulunmuyor bu zorlu deplasman maçı öncesi.

İki takım arasında bana göre konuşmaya bile gerek olmayan net bir kalite ve seviye farkı var. Dallas’ın elinde Doncic ve Irving gibi iki süper yıldızın yanı sıra Hardaway Jr., Josh Green, Grant Williams gibi kaliteli tamamlayıcılar da var. Ayrıca bu sezon evlerinde hiç hata yapmadıklarının altını tekrar çizeyim. Toronto da onlara bu sürprizi yapabilecek kalibrede ve motivasyonda bir takım değil. Ev sahibinin düşük handikapı da geçerek kazanmasını ve sahasındaki serisini sürdürmesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …