Anasayfa / 2025 FIBA EuroBasket / Danimarka – Makedonya İddaa Tahmini 25.08.22

Danimarka – Makedonya İddaa Tahmini 25.08.22

2025 FIBA EuroBasket ön elemeleri D grubu mücadelesinde Danimarka Perşembe günü saat 20:00’da Makedonya ile karşılaşacak. Rexbet misafir takım lehşne 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Danimarka son yıllarda çıkışa geçerek artık zayıf takımlar arasından kurtuldu ve orta altı takımlar arasına girdi. Burada ön elemelerin ilk ayağında da yıldızları Lundberg ile Shields yokken bile ayakta kalmanın bir yolunu bulmuşlar ve buraya kadar da geldiler. İlk turda bu sahada oynadıkları maçlarda Norveç’i 16 ve Kosova’yı tam 34 sayı farkla geçmişlerdi. Zohore yıldızların yokluğunda yine bu maçta da takımın öne çıkması beklenen ismi olacak.

Makedonya ise son dönemde kıtanın zayıf takımları arasında yer alan bir ülke. Hazırlık döneminde sadece Karadağ ile karşılaştılar ve deplasmanda tam 36 sayı farkla kaybettiler. O maçtan farklı olarak bu maçta Dimitrijevic de kadroda olacak ama Wiley ya da başka bir devşirmeleri kadroda olamayacak. Stojanovski ve Magdevski gibi isimlerin Dimitrijevic’e destek olmasını umacaklar. 

Her ne kadar Danimarka Lundberg ve Shields’dan yoksun olsa da onlarsız oynamayı ve maç kazanmayı öğrendiler. Makedonya ise Dimitrijevic’in geri dönmesiyle bir toparlanma sinyalleri verebilir ama Danimarka da birbirlerini çok iyi tanıyan, tecrübeli oyunculardan kurulu bir ekip. Rakibin sınırlı hücum silahlarına iyi önlem alacaklarını ve tempoyu düşüşerek sert savunma ile handikapı geçerek kazanabileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.85
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

ABA League iddaa tahmin ve analizleri

FMP Beograd – Mega Bemax İddaa Tahmini 03.10.22

Adriyatik Ligi açılış haftası mücadelesinde FMP Beograd Pazartesi günü saat 19:00’da Mega Bemax ile karşılaşacak. …