Anasayfa / Genel / Darüşşafaka Doğuş Real Madrid Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 28 Nisan 2017

Darüşşafaka Doğuş Real Madrid Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 28 Nisan 2017

28 Nisan Cuma günü saat 19:30’da başlayacak Euroleague play-off 4.maçında Darüşşafaka Doğuş ikinci kez Real Madrid’i ağırlayacak. En iyi bürolardan biri olan Bets10’da ev sahibi lehine 4.0 handikap açılırken toplam sayı limiti ise 162.5 olarak set edilmiş. İddaada 964 koduyla açılan maçta ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlenmiş ve toplam sayı limiti de 163.5 olarak set edilmiş.

Temsilcimiz Darüşşafaka Doğuş 2.maçı Madrid’de kazanarak büyük bir işe imza atmıştı ve ev sahibi avantajını rakibinin elinden geri almıştı. Ancak VW Arena’daki maça kötü başladık. Özellikle işin savunma tarafında hayli vasat bir performans sergiledik ve Real’in sevdiği tempo basketbolunu rahatça oynamasına izin verdik. İkinci maçtan farklı olarak bu kez Llull’u yavaşlatmayı başarmıştık ama o maçın sessiz isimleri Doncic ve Carroll çok verimli bir maç oynadılar, engel olamadık. Kısa savunmasında bu kez sınıfta kaldık. Nerdeyse hiç çıkmadan 39:25 sahada kalan Wanamaker’da da maç sonunda yorgunluk boy gösterdi. Zizic-Ayon düellosunda yine dengeyi kurduk ve en azından onlara üstünlüğü vermedik. Ama Anderson, Clyburn ve Bertans’dan çok az katkı almamız Harangody-Moerman-Slaughter üçlüsünden sadece 14 sayılık katkı alabilmemiz Real’i durduramadığımız bir günde skorda geriye düşmemize neden oldu. Bu maçta kazanmak istiyorsak Llull, Doncic, Carroll üçlüsünün üzerindeki baskıyı hep diri tutmamız ve Zizic-Ayon eşleşmesinde öne geçemesek de en azından dengeyi korumamız gerekecek. Savunmayı sertleştiremediğimiz sürece Real Madrid’i atarak devirebilmemiz çok zor. Ama oyun karakterimiz gereği zaman zaman tempo yapıp hücumda da ritim bulmamız gerekiyor maçın içinde kalabilmek için. Real Madrid ise Doncic’in kendine gelmesiyle artı Randolph’un da kıpırdanması ve çift haneli skor katkısı sağlamasıyla birlikte hücumda aradıkları ritmi bu maçta buldular. Hücumda pas trafiğini daha iyi kurdular ve yükü Llull-Ayon ikilisinin üzerinden alarak takıma dağıttılar. Bu maçta da tempoyu yükseltip tekrar kazandıkları özgüven ile bol skor atıp seriyi bitirmeye çalışacaklar tekrar Madrid’e dönmeden.

Temsilcimiz Darüşşafaka Doğuş için artık son şans ve tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Geçen maçta da gördük ki savunma yaparak maçın tamamında Real’i durdurmak hatta yavaşlatmak pek mümkün değil, daha doğrusu Daçka’nın oyun karakterine uygun değil. Bu maçta da koç Blatt’ın zaman zaman savunayı sertleştirse de hücuma daha ağırlık vereceğini ve takımını daha verimli hale getireceğini düşünüyorum. Son anlara kadar çekişmenin devam edeceğini düşündüğüm maçta yüksek tempo ve bol skor bekliyorum yine iki takımdan, geçen maçta olduğu gibi iki takım da 80 sayıyı geçerler.

İddaa Oranı: Üst (163.5) / 1.70

Bets10 Oranı: Üst (162.5) / 1.90 Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir