Anasayfa / Arel Üniversitesi Büyükçekmece / Darüşşafaka Tekfen – Arel Üniversitesi Büyükçekmece İddaa Tahmini 12.01.20

Darüşşafaka Tekfen – Arel Üniversitesi Büyükçekmece İddaa Tahmini 12.01.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 16.hafta mücadelesinde Darüşşafaka Tekfen Pazar saat 13:00’da Arel Üniversitesi Büyükçekmece ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışken İddaa ise oranı henüz netleştirmemiş.

Daçka 15 maçın ardından hanesine 8 galibiyet yazdırdı ve ilk hedef olan Türkiye Kupası biletini kaptı. Ayrıca EuoCup’da son 16 turuna da galibiyetle başladılar, içerde Trento’yu etkili savunmalarıyla 73-69 geçmişlerdi Çarşamba akşamı. Bu sezon koç Ernak’ın dediği her zaman savunma odaklı bir takım oldu Daçka. Bu sezon evlerinde oynadıkları 8 maçta da rakiplerin ortalama 72 sayı bulmasına izin verdiler sadece.

Büyükçekmece ise bu sezonun zayıf takımlarından biri, 15 maçtan sadece 3 galibiyet alabildiler ve skor üretimi konusunda sorun yaşamaya devam ediyorlar. Andrews, Upshaw ve sağlıklı olduğunda Hayes dışında neredeyse kimseden istikrarlı bir skor katkısı alamıyorlar. Son 2 deplasman maçlarında da sırasıyla Afyon’a karşı 69 ve Tofaş’a karşı sadece 68 sayıda kalmışlardı.

İki takım arasında hem form hem de kalite anlamında net farklılıklar var. Daçka savunması ile ön plana çıkan, istikrarlı ve disiplinli bir takım. Büyükçekmece ise özellikle skor üretimi konusunda sıkıntılı bir takım. Daçka özellikle yerli oyuncuları ile enerji konusunda kendi sahasında fark yaratan bir takım. Bu maçta da rakibin tempo yapıp kolay skor üretmesine engel olacaktır, açıklan baremin bu maç için yüksek olduğunu düşünüyorum.

İddaa Oranı: ALT (164.5) – 1.70
Bets10 Oranı: ALT (165.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Sacramento Kings İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de artık normal sezonun sonuna geldik. Batı’yı lider bitirmeyi garantileyen Los Angeles Lakers Perşembe saat …