Anasayfa / Darüşşafaka Tekfen / Darüşşafaka Tekfen – OGM Ormanspor İddaa Tahmini 20.09.19

Darüşşafaka Tekfen – OGM Ormanspor İddaa Tahmini 20.09.19

Cevat Soydaş Turnuvası kapsamında Darüşşafaka Tekfen Cuma saat 16:30’da OGM Ormanspor ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise OGM lehine 11.5 handikap belirlemiş.

Daçka ilk maçta güçlü Kuban karşısında hiç fena iş çıkarmamış ancak 8 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamıştı. Ragland’ın sakatlığı nedeniyle forma giymiyor olması onları 1 numarada zorluyor. Ancak Colson’un takıma hemen adapte olması ve skor yükünü sırtlaması, iki tecrübeli isim Sinan ve Jones’un da devreye girmeleri ile halen iyi seviyede basketbol oynuyorlar.

Ormanspor daha önce de belirttiğim üzere bu sezon ligimizin vasat takımlarından biri olacak. Kloof, Warren, Kikanovic ve Babic gibi yabancı hamleleri ancak ligde kalmalarını sağlayabilir ki o da günlük performanslara göre. Turnuvanın ilk maçında da Kuban’a hiç direnememiş tam 31 sayı farkla kaybetmişlerdi. Cevher dışında ayakta kalabilen olmadı.

İki takım arasında net bir seviye farkı var. Evet Daçka, Kuban kadar kaliteli bir kadroya sahip değil ama geniş yerli rotasyonu ve Colson ile Jones gibi iki etkili forvete sahip. Kuban karşısında darma dağın olmuş olan Ormanspor’un Daçka karşısında da fazla direnebileceğini düşünmüyorum. Daçka’nın özellikle ikinci yarıdaki etkili oyunu farkı açmasını ve çift haneli farklarla kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.86
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

vtb basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Tsmoki Minsk – Khimki İddaa Tahmini 26.01.20

VTB Lig mücadelesinde Tsmoki Minsk Pazar saat15:00’da Khimki ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının toplam sayı …