Güncel
Anasayfa / Basketbol Haber / Darüşşafaka’da 3 Yerli İsmin Durumu Netleşiyor

Darüşşafaka’da 3 Yerli İsmin Durumu Netleşiyor

Darüşşafaka‘da sözleşmeleri devam eden Furkan Aldemir ve Okben Ulubay yeni sezonda kadroda düşünülmüyoflar. Maliyetleri yüksek olan iki oyuncu uygun şartlar oluştuğunda kendileriyle ilgilenen kulüplerle anlaşacak. Okben ile Pınar Karşıyaka, Bahçehir Koleji, Galatasaray ve Beşiktaş ilgilenirken, Furkan için ise Beşiktaş ve eski takımı Galatasaray’ın ilgileri var.

Son yıllarda kadroya girmekte sorun yaşayan Oğuz Savaş‘ın ise takımda kalmak istediği ve koç Çakı ile yönetimin istemesi durumunda maaşından da fedakarlık yapabileceği belirtiliyor. Bu durumda da tecrübeli uzunun takımda kalma olasılığı fazla gözüküyor.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fenerbahçe – Olimpia Milano İddaa Tahmini 13.12.18

Euroleague 12.maç gününde temsilcimiz Fenerbahçe Perşembe saat 21:30’da Olimpia Milano‘yu konuk edecek. İddaa toplam sayı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir