Anasayfa / Debreceni / Debreceni – Szolnoki Olaj İddaa Tahmini 19.05.23

Debreceni – Szolnoki Olaj İddaa Tahmini 19.05.23

Macaristan Ligi beşincilik serisi 2. maçında Debreceni Cuma günü saat 19:00’da Szolnoki Olaj ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.61 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.76 olarak belirlemiş.

Debreceni 8. sıradan buralara gelmiş, sürpriz yapmış bir ekip. Ancak ilk maçta deplasmanda olmasının da etkisiyle rakibiyle arasındaki kalite farkını net olarak anlamış durumda. Özellikle hücumda kendi standartlarının altında kaldıkları o maçı 81-71 gibi farklı bir skorla kaybetmişlerdi. Drenovac 19 sayı, 14 ribaund ve Govens 13 sayı, 6 asist ile takımlarını ayakta tutmaya çalışsalar da takımın geri kalanından yeterli desteği görememişlerdi…

Szolnoki ise 2. sırada yer alan ve aslında yarı finalde, yani ilk 4 sırada olmasını beklediğimiz bir ekipti ama bunu başaramadılar, şimdi en azında beşinci sırada yer alıp Europe Cup bileti kapmak istiyorlar. Bu yolda da motive olduklarını seriye yaptıkları başlangıçla gösterdiler. Saha avantajı ile girdikleri serinin ilk maçında 81-71 ile net bir galibiyet almışlardı. Subotic 24 sayı, 7 ribaund, 4 asist ile yıldızlaşırken, Revesz 14 sayı, 5 ribaund ile x-faktör olmuş, takımın diğer yıldızı Durham 5 sayıda kalsa farklı kazanmayı bilmişlerdi.

İki takım arasında kağıt üstünde hem kalite hem de tecrübe anlamında net farklar olduğunu düşünüyorum ki Szolnoki bunu ilk maçta, evinde olmasının da etkisiyle net olarak göstermişti rakibine. Şimdi ikinci maça deplasmanda çıkacaklar ama durumun farklı olacağını düşünmüyorum. Subotic ve Durham liderliğinde rakibe bir kez daha üstünlük kuracaklarını öngörüyorum. Sadece bu kez deplasmanda olacakları için handikap riskine girmeden direkt galibiyetlerini tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.61
intobet Oranı: MS 2 – 1.76
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …