Anasayfa / Denver Nuggets / Denver Nuggets – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 13.09.20 (Basket Guru)

Denver Nuggets – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 13.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı yarı final serisi 6. maçında Denver Nuggets Pazar saat 20:00’da Los Angeles Clippers ile karşılaşacak. İddaa Denver lehine 10.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 12.5 olarak açıklamış.

Denver 3-1 geriye düştükten sonra son maçta Jokic il Murray tekrar reaksiyon gösermiş, 48 sayı üreterek takımlarını ayakta tutmuş, 105-111 ile galibiyete taşımayı başarmışlardı. Ayrıca Millsap’ın da x-faktör olarak onlara katkı vermesi, kötü geçirdiği bir seride böyle ortaya çıkması koç Malone’un elini rahatlatmıştı. Şimdi bir kez daha direnmeleri gerekiyor seriyi eşitleyebilmek için. Yine Jokic ve Murray’nin omuzlarında büyük bir yük olacak.

Clippers seri boyunca ortaya koyduğu oyunla şampiyonluk yolunda cidd yara aldı bana göre. Hem koç Rivers’ın teknik yeterliliği hem de George-Leonard ikilisinin uyumu kafalarda ciddi soru işaretleri yarattı. Son maçta da ellerindeki geniş ve kaliteli rotasyonu iyi değerlendirememişlerdi. Halen 3-2’lik bir avantajları var ama son maçta yaşadıkları kayıp psikolojik üstünlüğün Denver’a geçmesini sağladı. Leonard ve George’un süper yıldız kimliklerinin ciddi anlamda test edileceği bir maç izleyeceğiz.

Kağıt üstünde Clippers seri başında da seri boyunca da favori olan taraftı. Halen de 3-2 ile üstünlük onlar da. Ancak Denver Jokic ve Murray ikilisi ile canlarını ciddi şekilde yaktı ve son maçı da kazanarak seriyi 3-2 yaptılar, artık Clippers nefeslerini ensesinde hissediyor, bu da onları gerecektir. Bir kez daha tamam mı devam mı maçına çıkacak Denver’ın kolay pes etmeyeceğini, son maçı kazanmanın özgüveni ile savaşarak kaybetseler de handikap içerisinde kalabileceklerini öngörüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+10.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (+12.5) – 1.47
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 21.09.20

NBA Batı Konferansı final serisi 2. maçında Los Angeles Lakers Pazartesi saat 02:30’da Denver Nuggets …