Anasayfa / NBA / Denver Nuggets – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini (3) 10.09.20

Denver Nuggets – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini (3) 10.09.20

NBA Play-Off eşleşmeleri Batı konferansı 2. tur maçlarıyla devam ediyor. Seride 2-1 geriye düşen Denver Nuggets, Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Los Angeles Clippers ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maç için toplam sayı limitini 224.5 olarak belirlerken bets10 223.5 olarak belirlemiş.

Denver Nuggets serideki 2. maçı sürpriz bir şekilde kazandıktan sonra 3. maçta da Los Angeles Clippers’a problem yaratacak bir oyun oynadı. 3 çeyrek başa baş götürdükleri oyunda son çeyrekte yaptıkları top kayıpları ve diğer hatalar olmasa maçı kazanabilirlerdi. Son çeyrekte kaçırdıkları şutların ne ribaundu alabildiler ne de geri koşabildiler. Bu onların yorgunluğunu bir kez daha gösterdi. Jokic ve Murray maçı götürürken Micheal Porter Jr. de iyi katkı verdi.

Los Angeles Clippers savunmayı sert tutmadığı bir maçta son çeyreğe kadar maça ortak oldu. Maç boyunca bench katkılarında rakibine üstünlük kuran Batı ekibi maçın son anlarında da gücünü daha fazla korumayı başarınca maçı koparmayı başardı. Morris, Paul George gibi isimlerin içeri yaptığı penetreler oldukça önemliydi. Denver pota altında Zubac ve Montrezl Harrell’ı savunamayınca birçok kez faule başvurdu. Bu da Clippers’ın serbest atış çizgisinden önemli bir fark yakalamasını sağladı.

Denver Nuggets gerçekten iyi bir iş başardı 2. maçı kazanarak. 3. maçı da kazanmaya fazla uzak değillerdi ama güçleri yetmedi. 4 oyuncuları 35 dakika ve üzeri oynarken bu sayı Clippers’da sadece 2’ydi. Clippers’a baş kaldıracak bir rotasyona sahip değiller. Yorulmaları onları oldukça kötü etkiliyor. Ben bu maçta yine sıkıntı çekeceklerini düşünüyorum. Clippers da çok baskın bir performans sergilemeyerek güç depoluyor. Alt seçeneğini tercih edeceğim.

Eksikler:

Denver:
LA Clippers:

İddaa Oranı: ALT (224.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ALT (223.5) – 1.72Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Denver Nuggets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini 23.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı final serisi 3. maçında Denver Nuggets Çarşamba saat 04:00’da Los Angeles Lakers …