Anasayfa / NBA / Denver Nuggets – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini (3) 14.09.20

Denver Nuggets – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini (3) 14.09.20

NBA Play-Off eşleşmeleri Batı konferansı 2. tur maçlarıyla devam ediyor. Serideki 6. maçta Denver Nuggets, Pazar akşamı saat 20:00’de Los Angeles Clippers ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maç için toplam sayı limitini 215.5 olarak belirlerken bets10 216.5 olarak belirlemiş.

Denver Nuggets 2. çeyrekten beri geride götürdüğü maçta son çeyrek müthiş bir geri dönüşe imza attı. Nikola Jokic’in başrol oynadığı bu geri dönüşte Murray, Millsap gibi isimler de çok iyi oynarken Porter Jr. kritik yerde maçı bitiren üçlüğü bulmuştu. Denver Nuggets Clippers’ın pota altındaki üstünlüğünü ikinci kez engellemeyi başardı. Engellediklerinde elleri daha güçlü oluyor. Üstelik bu maçta daha inatçı davrandılar ve 3. maçta yaptıkları hatayı yapmayarak maçı bırakmadılar.

Los Angeles Clippers yine rahatça kazanabileceği maçta rehavete kapıldı ve rakibinin son çeyrekte çift hanelerden dönmesine izin verdi. Bu maç serinin en kötü pota altı performansını sergilemiş olabilirler. İkinci şansı birçok kez yakalasalar da değerlendirmeyi başarmadılar. Kawhi Leonard ve Paul George ikilisi oldukça etkili performans sergilemeyi başardı fakat Denver daha inatçı çıkınca ve pota altında da üstünlüğü kaybedince yenilgi kaçınılmaz oldu.

Serinin geride kalan maçlarında LA Clippers üstün bir görüntü sergiledi fakat skora bakınca 3-2 olduğunu görüyoruz. Bunda artık engellenemeyen bir rehavet ve Denver’ın inatçılığının etkisi var. Fakat bu maçta Clippers’ın yine geniş kadrosuyla ağırlığını koyarak seriyi bitirmesini bekliyorum. Çünkü öte taraftaki Lakers artık hazır. Kendilerini daha fazla yormak isteyeceklerini sanmıyorum. Öte taraftaki Denver iyi bir iş çıkardı fakat daha önce de belirttiğim gibi yeterli standartlarda değil. Ben Clippers galibiyetinin yanında alt seçeneğini tercih edeceğim. 

Eksikler:

Denver: – 
LA Clippers:

İddaa Oranı: MS 2 & ALT (215.5) – 1.95
Bets10 Oranı: MS 2 & ALT (216.5) – 2.30Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini (3) 21.09.20

NBA’de Play-Off heyecanı konferans finalleriyle devam ediyor. Seriyi galibiyetle açan Los Angeles Lakers ,Pazarı Pazartesiye …