Anasayfa / Denver Nuggets / Denver Nuggets – Utah Jazz İddaa Tahmini 26.08.20 (Basket Guru)

Denver Nuggets – Utah Jazz İddaa Tahmini 26.08.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı çeyrek final serisi 5. maçında Denver Nuggets, Çarşamba saat 01:30’da Utah Jazz ile karşılaşacak. İddaa Utah’ın toplam sayı limitini 108.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 111.5 olarak belirlemiş.

Denver 2. ve 3. maçta hücumda ciddi problemler yaşamış, kendi standartlarının altında kalmışlardı. Bunun yanında savunmada da sınıfta kaldılar. Kazandıkları ilk maçtan sonra kaybettileri serinin son 3 maçında sırasıyla 124, 124 ve 129 sayı görmüşlerdi potalarında. Özellikle kısa savunmasında çok zorlandılar, Barton ve Harris’i mumla arıyorlar. Mitchell başta olmak üzere Clarkson ve Conley gibi isimlerin de katılmasıyla guardları durduramadılar.

Utah serinin son 3 maçından ikisini etkili hücum performansı ile domine etmeyi başardı. Conley’nin karantina sonrası geri dönüşüyle hücumda adeta sınıf atladılar. Mitchell zaten çok formda ve Conley de hem skor üretimi hem de organizasyon konusunda takıma çok fayda sağlıyor. Son maçlarda Gobert ile Clarkson’ı da verimli kullanmaya başlayan Utah, hücumda tam anlamıyla istim üstünde takım olarak.

İki takım da bu seride bizlere hep yüksek tempo ve bol skorlu keyifli maçlar izlettiler. Savunmaların geri planda kaldıklarını gördük. Fanusta oynadıkları hücum basketbolunu play-off’a da taşıdılar. Özellikle Utah, hem içerden Gobert ile hem de dışarıdan Mitchell ile istediği gibi rahat şekilde skor üretebiliyor ki Denver’ın özellikle vasat kısa savunmasına karşı Clarkson ve Conley’i de devreye sokarak son 3 maçta 120 sayıları geçtiler. Bu maçta da farklı bir durum olmayacağını düşünüyorum kazansalar da kaybetselerde 115 sayılara ulaşmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (108.5) – 1.45
Bets10 Oranı: Deplasman ÜST (111.5) – 1.81
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Real Betis – Real Madrid İddaa Tahmini 27.10.20

İspanya Liga Endesa 8. hafta mücadelesinde Real Betis Salı saat 20:30’da Real Madrid ile karşılaşacak. …