Anasayfa / NBA / Denver Nuggets – Utah Jazz İddaa Tahmini (3) 02.09.20

Denver Nuggets – Utah Jazz İddaa Tahmini (3) 02.09.20

NBA Play-Off eşleşmelerinde bu senenin 7. maça uzayan ilk karşılaşmasını izleyeceğiz. Denver Nuggets, Pazartesiyi Salıya bağlayan gece saat 03:30’da Utah Jazz ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maçın toplam sayı limitini 213.5 olarak belirlerken bets10 212.5 olarak belirlemiş.

Denver Nuggets 3-1 geriye düştüğü ve tüm kontrolünü kaybettiği seride durumu 3-3’e getirdi. Jamal Murray resmen çıldırdı ve son 3 maçta 47.3 sayı ortalamsıyla oynuyor. Son maçta Gary Harris’in de kadroya katılmasıyla rotasyonlarını bir nebze genişleten ekip ilk çeyreğe kötü başladıktan sonra kalan tüm çeyreklerde galip gelmiş ve maçı da 12 farkla kazanmıştı. Murray’in yanında sönük kalan Jokic kendi istatistiklerine ulaşarak fark yaratmaya devam ediyor.

Serinin 2. ve 3. maçında fark yaratan ve adeta bu seri bitti mesajı veren Utah Jazz resmen kayıplarda. Donovan Mitchell takımda Murray’e yanıt verecek tek isim ve yanıt vermeye de devam ediyor. O da çok başka seviyede oynuyor ve son 3 maçta 41.7 sayı ortalaması yakaladı fakat ona gereken destek gelmiyor. Mike Conley oynasa Gobert ve Ingles’ın performansı düşük oluyor, Gobert ve Ingles oynasa Mike Conley fark yaratamıyor. Bu maç işleri bir tık zor olacak çünkü mental açıdan da baskı altındalar.

Bu senenin play-off’larında ilk defa bir serinin 7. maçını izleyeceğiz. Bu maçı özel kılan çok fazla detay var. Murray ve Mitchell düellosu tarihin sayfalarına not düşülecek cinsten. Öte yandan 3-1 geriden dönmek çok nadir rastlanan bir olay oldu bugüne kadar. İki ekip fiziksel olarak birbirine eşit seviyede fakat zihinsel olarak Denver çok daha üstün. Bu yüzden Denver burun farkıyla daha önde duruyor bu maç için. Ama ben yine de taraf bahsi alma taraftarı değilim. Bir kez daha üst seçeneğini tercih edeceğim.

Eksikler:

Denver: Will Barton
Utah: Bojan Bogdanovic

İddaa Oranı: ÜST (213.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ÜST (212.5) – 1.47Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 19.09.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı final serisi ilk maçında Los Angeles Lakers Cumartesi saat 04:00’da Denver Nuggets …