Anasayfa / Dep. San Jose / Dep. San Jose – Olimpia İddaa Tahmini 09.07.24

Dep. San Jose – Olimpia İddaa Tahmini 09.07.24

Paraguay Ligi final serisi 5. maçında Dep. San Jose Salı günü saat 02:45’de Olimpia ile karşılaşacak. Rexbet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

San Jose normal sezonu 2. sırada bitirdiği için bu seriye dezavantajlı olarak başlamıştı. İlk maçı evlerinde kaybederek rakibin avanajını arttırmasına engel olamamışlardı ama sonrasında üst üste 3 maçı (ikisi deplasmanda) kazanarak avantajı ellerine geçirmeyi başardılar. Nitekim artık evlerindeki bu maçı kazanabilirlerlerse taraftarlarıyla beraber şampiyonluk kupasını kaldırabilecekler! 

Olimpia normal sezonu lider bitirdiği için seriye avantajıyla başlamıştı, gerekirse 7. ve son maç onların sahasında oynanacaktı. Seriye de depalsmanda kazanarak çok iyi bir giriş yaptılar, avantajlarını daha da arttırdılar. Ancak sonrasında rakibin onları üst üste 3 kere yenmesine engel olamadılar, dağıldılar adeta. Şimdi deplasmandaki bu maça tamam mı devam mı parolasıyla çıkacaklarını belirtelim… 

İki takım arasında kağıt üstünde bir denklik vardı ve Olimpia serinin başında saha avantajına sahipti. Ama San Jose son 3 maçı üst üste kazanarak seriyi adeta domine etti şuana kadar ki son maçı deplasmanda tam 17 sayı farkla kazandıklarının da altını çizelim… Şimdi evlerinde kazanarak seriyi bitirip kupayı taraftarları ile beraber kaldırma şansına sahipler. Son 3 maçı kazanmanının psikolojik üstünlüğünü de kullanarak düşük farkla kazanıp şampiyon olacaklarını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

İspanya U20 – Makedonya U20 İddaa Tahmini 13.07.24

Polonya’nın Gydnia kentinde düzenlenen 2024 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası C grubu ilk maçında İspanya Cumartesi …