Anasayfa / Chalons-Reims / Dijon – Chalons Reims İddaa Tahmini 12.11.21

Dijon – Chalons Reims İddaa Tahmini 12.11.21

Fransa Betclic ELITE Pro A 8. hafta mücadelesinde Dijon Cuma saat 22:30’da Chalons Reims ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 83.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 85.5 olarak belirlemiş. 

Koç Markovic yönetimindeki Dijon ligin şuana kadar hayal kırıklığı yaratan ekiplerinden biri konumunda, 7 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ki 2 maçtır da kazanamıyorlar. Ancak önemli bir noktanın altını çizmek lazım ki o da evlerindeki  3 maçı da kazanmış olmaları. Taraftarları önündeki bu maçlarda hücum performansları da deplasman maçlarından çok daha iyi bir sevieyde ve ortalama 93 sayı gönderiyorlar rakip potalara. Evlerindeki son maçta ligin yeni takımlarından Provence’yi 84-72 ile yenmişlerdi. O maçta Ware 28 sayı, 10 ribaund ile yıldızlaşırken, Holston da ona 16 sayı, 9 asist ile eşlik etmişti. 

Reims ise kendi standartlarında iyi bir giriş yaptı sezona, toplamda 3-4’lük dereceye sahipler ama son 3 maçlarını üst üste kaybettiklerini ve formsuz olduklarını da belirtelim. Ayrıca bu sezon deplasmanda oynadıkları 4 maçtan 3 tanesini de kaybettiklerini ve savunmada sorunlar yaşadıklarını belirtelim, ortalama 82 sayı görüyorlar potalarında. Son 3 maçlarından ikisinde bu ortalamanın çok daha üstünde sayılar yediklerini gördük, Asvel’den 94 ve geçen hafta Levallois’dan tam 105 sayı yemişlerdi. 

Her ne kadar puan tablosunda birbirlerine denk iki takımmış gibi görünseler de elbette Dijon’un elinde daha kaliteli ve daha tecrübeli bir kadro var. Deplasmanlarda olmasa da evlerindeki maçlarda bu artılarını net şekilde sahaya yansıtarak özellikle hücumda etkili oluyorlar. Bu maçta da kendi taraftarları önünde son haftalarda savunma sorunları yaşayan Reims karşısında üretimde rahat olacaklarını, Ware, Holston, Henry, Kelly gibi silahlar liderliğinde kazanırken 85 baremine de ulaşacaklarını, hatta geçebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (83.5) – 1.55
Rexbet Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 2.00
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

BC Kalev – Strasbourg İddaa Tahmini 07.12.21

FIBA Şampiyonlar Ligi F grubu 5. hafta mücadelesinde BC Kalev Salı saat 20:00’da Strasbourg ile …