Anasayfa / Cholet / Dijon – Cholet İddaa Tahmini 30.04.21

Dijon – Cholet İddaa Tahmini 30.04.21

Fransa Jeep Elite Pro A 33. hafta mücadelesinde Dijon Cuma saat 21:00’da Cholet ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 79.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 81.5 olarak belirlemiş.

Dijon 21 maçın ardından hanesine 17 galibiyet yazdırdı ve hali hazırda lider Monaco’nun maç fazlasıyla en yakın takipçisi konumunda. Bu sezon iç saha performansları da çok iyi, 9 maçlarını da kayıpsız tamamladılar. Bu maçlarda da rakip potalara ortalama 82 sayı gönderek hücumda verimli bir takım olduklarını gösterdiler. Son 4 lig maçlarından 3 tanesinde de bu performanslarını net olarak ortaya koydular. Sırasıyla 86, 103, 90 sayı ürettiler bu maçlarda. Son olarak deplasmanda Reims’i 80-90 ile geçmişler, o maçta Vanwijn 20 sayı ile öne çıkarken, Simon ve Holston da 15’er sayıyla önemli katk vermişlerdi.

Koç Kunter yönetimindeki Cholet ise son 2 maçını kazanarak çıkışa geçti ve düşme potasından 1 adım uzaklaşarak nispeten güvenli yerlere geldi. Play-off yarışından da artık sadece 2 adım uzaktalar. Diğer taraftan özellikle deplasmanlardaki savunma problemleri devam ediyor. Son 3 deplasman maçlarından ikisini kaybederken bu kayıpların temel nedeni yumuşak savunmaydı, Le Mans’dan 85 ve Bourg’dan tam 93 sayı yemişlerdi bu mağlubiyetler esnasında. 

İki takım arasında sadece kağıt üstünde değil, sezon boyunca oynanan basketbol seviyesi anlamında da net farklar var ve her konuda Dijon üstün olan taraf ki bir de av sahibi avantajına sahipler bu maçta. Holston ve Simon gibi tecrübeli oyuncular liderliğinde bu maçta da kazanacaklarını ve skor üretimi konusunda fazla zorlanmadan 80 baremini aşabileceklerini tahmin ediyorum. Alternatif olarak da ev sahibinin handikaplı galibiyetlerini değerlendirebilirsiniz. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (79.5) – 1.45
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (81.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Mets de Guaynabo – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 01.08.21

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Pazar saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile karşılaşacak. …