Anasayfa / Dijon / Dijon – Le Portel İddaa Tahmini 20.09.19

Dijon – Le Portel İddaa Tahmini 20.09.19

Fransa JeepElite Pro A ilk hafta mücadelesinde Dijon Cuma saat 21:00’da Le Portel ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 10.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 9.5 olarak açıklamış.

Dijon koç Legname ile yola devam ediyor. Holston, Julien, Leloup, Chassang gibi isimleri ellerinde tutarak yeni sezona giriyorlar. Bununla beraber Ulmer, Richard Solomon, Michael Young, Rasheed Sulaimon gibi önemli takviyeler de yaptılar ve geçen sezon olduğu gibi yine evlerinde çok can yakacak bir takım kurduklarını düşünüyorum.

Le Portel de emektar koçu Girard ile yola devam ediyor yeni sezonda. Onlar rakiplerinden farklı olarak kadroyu baştan aşağı değiştirdiler ve bu nedenle halen adaptasyon sürecindeler. Takıma geri dönen Frank Hassell, Fitzpatrick, Krubally, D’Angelo Harrison ve Jonathan Tabu en büyük kozları olacak. Ancak bu kadronun mental olarak da fiziksel olarak da ligi kaldırmaları zor görünüyor.

Dijon tecrübeli oyunculardan kurulu ve geçtiğimiz sezonlarda son 4 sırayı zorlamayı başarmış geleneği olan bir takım. Bu sezon da üst sıraları zorlayacaklarını düşünüyorum, özellikle evlerindeki başarılı performansları ile. Le Portel’in bu sezon da düşme hattı civarlarında yer alması şaşırtıcı olmaz ki yepyeni bir takım olarak halen adaptasyon sürecindeler, bu zorlu deplasmanda dayanabileceklerini düşünmüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.65
Bets10 Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.67
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …