Anasayfa / AS Monaco / Dijon – Monaco İddaa Tahmini 06.06.19

Dijon – Monaco İddaa Tahmini 06.06.19

Fransa Jeep Elite Pro A yarı final serisi 3.maçında Dijon Perşembe saat 21:45’de Monaco ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 0.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Dijon bu sezonun en formda ve diri takımlarından biri. İlk 2 maçta da deplasmanda olmalarına rağmen tecrübeli isimlerle genelde geri gelerek Monaco’ya ecel terleri döktürmüşler ama bir türlü galibiyete ulaşamamışlardı. Şimdi kendi taraftarları önünde olacaklar ve bu seriden bir galibiyet almadan ayrılmayacaklarını düşünüyorum. Holston, Ware, Julien üçlüsü bu kez onları galibiyete taşıyabilir.

Monaco elindeki kaliteli kadronun hakkını koç Obradovic geldikten sonra vermeye başladı. Play-off’larda da formlarını zirveye taşıdılar. Ancak yarı finalde karşılarında sert bir kaya buldular. İlk maçta uzatmada zorla kazanırken ikinci maçta da yine Dijon’un geri dönüşüne engel olamadılar ve ilk maçtaki sıkıntılı döneme neredeyse tekrar giriyorlardı. Şimdi 2-0’ın avantajını deplasmandaki 1 galibiyetle süsleyerek işi uzatmadan finale çıkmaya çalışacaklar.

Dijon ilk 2 maçta Monaco’ya kolay lokma olmadığının mesajını vermişti. Şimdi kendi sahalarında 2 maça çıkacaklar ve sezon boyunca evlerinde ne kadar iyi oynadıklarını biliyoruz. MVP Holston liderliğinde bu maçtan bir galibiyet çıkararak yakaladıkları ivme ve moraller seriyi 5.maça taşımaya çalışacaklarını düşünüyorum. Yine son topa kadar keyifli bir mücadele izleyeceğimizi ama bu sefer ev sahibi olarak Dijon’un bir adım önde olarak maçı tamamlayacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-0.5) / 1.84
Güven İndeksi: 7/10



Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Cremona – Brindisi İddaa Tahmini 22.09.19

İtalya Süper Kupa 3.lük mücadelesinde Cremona Pazar saat 19:00’da Brindisi ile karşılaşacak. İddaa bu maça …

Basketboltahmin.net sitemize tecrübeli yazar alımları yapılacaktır. Lütfen iletişim için iletişim sayfamızda ki mail adreslerimize tecrübe detaylarınız ile birlikte ulaşın.