Anasayfa / Dijon / Dijon -Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 16.09.20

Dijon -Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 16.09.20

FIBA Şampiyonlar Ligi son 16 turu eşleşmesi 3. ve son maçında Dijon Çarşamba saat 21:30’da Nizhny Novgorod‘u konuk edecek. İddaa toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 157.5 olarak belirlemiş.

Fransız ekibi Sulaimon, Ulmer, Solomon gibi önemli isimleri kaybetti. Onların yerlerine ise Simon, Vanwijn, Jaron Johnson gibi önemli isimler eklediler. Ancak direksiyondaki Holston’dan da bir yaş daha almasıyla artık daha düşük tempoda oynadıklarını, savunmaya da daha fazla önem verdiklerini gördük hazırlık döneminde. Oynadıkları 5 hazırlık maçında da çok düşük skorlar çıkmış, bırakın 157 sayıları, 150 baremi bile aşılmamıştı bu maçlarda. 

Novgorod ise koç Lukic ile yola devam ederken Brandon Brown, Darral Willis, Michael Jenkins ve Chavaugh Lewis gibi değerli parçaları kaybettiler. Gavrilovic, Shepherd, Petrasek, Baburin, Komolov dışında ise önemli bir takviye yapamadılar. Geçen sezondan kalan Strebkov ve Astapkovich bu iki transferle beraber öne çıkabilecek isimler olacaklar yenilenmiş kadroda, özetle ciddi anlamda güç kaybettiler yeni sezon öncesi. 

İki takım da geride bıraktığımız sezona göre güç kaybetmiş durumdalar. Bu kayıplar özellikle hücum performanslarını etkilemiş durumda. Dijon her şeye rağmen rakibinden daha iyi durumda. Bu tamam mı devam mı maçında Holston ve Simon gibi tecrübeli isimleri devreye sokarken rakibin açık alanda kolay sayılar bulmasını engellemek adına hazırlık maçkarında gördüğümüz üzere tempoyu düşük tutup savunmayı sertleştireceklerini düşünüyorum. Çok sınırlı bir hücum potansiyeli olan Novgorod’un da direnmekte zorlanacağını, bizleri düşük skorlu, kısır bir karşılaşmasının beklediğini öngörüyorum.

İddaa Oranı: ALT (158.5) – 1.55
Bets10 Oranı: ALT (157.5) – 1.81
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Gipuzkoa – Real Madrid İddaa Tahmini 19.09.20

İspanya Liga Endesa ilk hafta mücadelesinde Gipuzkoa Cumartesi saat 21:45’de Real Madrid ile karşılaşacak. İddaa …