Anasayfa / Dijon / Dijon – Saint Quentin İddaa Tahmini 18.11.23

Dijon – Saint Quentin İddaa Tahmini 18.11.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 12. hafta mücadelesinde Dijon Cumartesi günü saat 20:30’da Saint Quentin ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 153.5 olarak açıklamışlar. 

Dijon şuana kadar beklentilerin altında kalmış bir ekip, 11 maçtan 4 galibiyet çıkarabildiler ve şuan için play-off potasından uzaklaşmış durumdalar. Evlerindeki son 2 maça baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak savunma odaklı, düşük tempoda mücadeleler izletmişlerdi bize. Chalon’u 73-66 ile geçerken, Bourg’a ise 66-84 gibi bir skorla kaybetmişler, savunmada sınıfta kalmışlardı. 

Quentin ise beklentilerin üstünde bir performans sergiliyor, üst üste 4 maçlarını kaybettikten sonra geçen hafta konuk ettikleri güçlü rakipleri Bourg karşısında kendilerini aşmışlar ve 92-61 gibi dikkat çekici bir skorla kazanmayı bilmişlerdi. Son deplasman maçlarında ise üretimde sorun yaşamışlar ve 78-66 ile farklı kaybetmişlerdi Strasbourg karşısında. Dossou Yovo, Campbell, Rayman ve Nate Johnson takımın öne çıkan isimleri.

Her ne kadar Dijon daha iyi bir kadroya sahip olsa da son dönemde sergiledikleri istikrarsız performansla güven vermiyorlar. Özellikle üretim konusunda günleri günlerini tutmuyor. Quentin ise genelde kontrollü oynayan ve savunma odağı ile kazanmaya çalışan, hücumda yetenekleri sınırlı bir takım. Hal böyle olunca bu maçta da savunmaların ön planda olacağı, genelde düşük tempoda bir mücadele izleyeceğimizi söylemek bence yanlış olmayacaktır. 

İddaa Oranı: ALT (153.5) – 1.54
Hovarda Oranı: ALT (153.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Bursaspor İnfo Yatırım – Breogan İddaa Tahmini 06.12.23

FIBA Şampiyonlar Ligi F grubu 5. maçında temsilcimiz Bursaspor İnfo Yatırım Çarşamba günü saat 20:00’da …