Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Dominik Cumhuriyeti – Fransa İddaa Tahmini 05.09.19

Dominik Cumhuriyeti – Fransa İddaa Tahmini 05.09.19

Dünya Kupası G grubu mücadelesinde Dominik Cumhuriyeti Perşembe saat 15:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa Dominik lehine 20.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 22.5 olarak açıklamış.

Dominik ilk maçta zayıf Ürdün karşısında zorlansa da 4 sayı farkla kazanarak mental olarak o gereken eşiği aşmıştı. İkinci maçta da güçlü Almanya karşısında önemli bir sürprize imza atarak son topta 2 sayı ile kazandılar ve adlarını 2.tura yazdırdılar. Artık bir diğer güçlü Fransa karşısında mucizeyi kovalayacaklar. Liz ve E.Vargas takımlarını sırtlayan isimler oldular şuana kadar.

Fransa Fournier, Batum, Gobert gibi önemli NBA oyuncuları ve son Euroleague şampiyonu De Colo’ya sahip. Ne kadar iddialı ve iyi bir kadro olduklarını ilk maçta denk rakiplerinden Almanya’yı 4 ikinci maçta ise zayıf Ürdün’ü tam 39 sayı farkla yenerek göstermişlerdi. Son maçta Ntikilina ve Mbaye gibi x-faktörlerin de devreye girmesi çok kritikti onlar için.

Dominik ilk 2 maçta ne kadar dirençli ve savaşçı bir takım olduğunu gösterdi. Hem atletizm hem de fiziksel oyun açısından rahatlıkla Avrupa takımları ile başedebilecek güçteler. Almanya karşısında sergiledikleri oyunu Fransa karşısında da kısmen göstereceklerini ve kaybetseler de bu kadar fark yemeyeceklerini, handikapta kalabileceklerini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+20.5) / 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (+22.5) / 1.50
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Semt77 Yalovaspor – Bandırma Kırmızı İddaa Tahmini 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Semt77 Yalovaspor Çarşamba saat 18:00’da Bandırma Kırmızı ile karşılaşacak. MobilBahis …