Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Dominik Cumhuriyeti – Litvanya İddaa Tahmini 09.09.19

Dominik Cumhuriyeti – Litvanya İddaa Tahmini 09.09.19

Dünya Kupası 2.tur mücadelesinde Dominik Cumhuriyeti Pazartesi saat 11:00’da Litvanya ile karşılaşacak. İddaa Dominik lehine 17.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 18.5 olarak açıklamış.

Dominik ilk maçta güçlü rakibi Avusturalya karşısında umulmadık bir direnç göstermiş ve sadece 6 sayı farkla kaybetmişlerdi. Tecrübeli uzunlar Vargas ve Baez Avusturalya’nın güçlü pota altını zorlamalarının yanı sıra Liz de iyi katkı vermişti ki Mendoza’dan da x-faktör katkısı almaları onlar için çok kritikti. 

Litvanya ise Fransa ile çıktığı kritik maçta bitime 30 saniye kala hakemlerin yaptığı büyük hata sonrası moraller bozulmuş ve ardından da maçı kaybetmişlerdi. Tabi bu kayıpla büyük hayal kırıklığı yaşadılar, çünkü çeyrek final şansları kalmadı, koç Adomaitis de basın toplantısında bu turnuva sonrası takımı bırakacağını, çeyrek finale kalamamalarının büyük başarısızlık olduğunu dile getirdi zaten.

Dominik normal şartlarda Litvanya’ya kafa tutabilecek ya da direnebilecek bir takım değil. Ama ilk maçta Avusturalya karşısında da gördük ki hafife alınmaması gereken bir ekipler ki Litvanya’nın morallerinin bozuk olduğunu da düşünüyorum. Diğer taraftan Dominikli oyuncuların burayı bir vitrin olarak görerek kendilerini göstermek isteyeceklierini tahmin ediyorum. Bunun da etkisiyle Avusturalya karşısında olduğu gibi rakiplerini zorlayacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+17.5) – 1.65
Bets10 Oranı: MS 1 (+18.5) – 1.73
Güven İndeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …