Anasayfa / 2020 Tokyo Olimpiyatları / Dominik Cumhuriyeti – Sırbistan İddaa Tahmini 29.06.21

Dominik Cumhuriyeti – Sırbistan İddaa Tahmini 29.06.21

2020 Tokyo Olimpiyatları‘na katılacak takımların belirlenmesi için Belgrad’da düzenlenen elemelerde A grubu mücadelesinde Dominik Cumhuriyeti Salı saat 21:15’de ev sahibi Sırbistan ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 Dominik lehine 12.5 handikap belirlemişler. 

Dominik hazırlık maçlarında pek iyi görüntü vermedi. 3 maç yaptılar, ikisinde güçlü Litvanya’ya 33 ve 26 sayı farkla yenilirken, diğerinde ise Rusya’yı sürpriz bir şekilde 10 sayı farkla geçmişlerdi. Son maçta Kaunas’da konuk oldukları Litvanya’ya 95-69 ile kaybederken ilk yarıda ise soyunma odasına 10 sayı farkla geride girmişlerdi. O maçta Araujo 15 sayı ve Nunez 10 sayı ile yegane çift haneli skor üretebilen isimlerdi. Solano, Liz ve Rojas gibi isimler beklentileri hiç karşılayamamışlardı. 

Ev sahibi konumundaki Sırbistan ise hazırlık döneminde 4 iyi maç yaptı, hepsini kazandılar. Üstelik bu maçlarında 3 tanesinde Micic, Kalinic, Teodosic gibi silahlar da yoktu kadroda. Şimdi bu 3 yıldız da kadrodalar. Ayrıca genç uzun Petrusev ile dev uzun Marjanovic de hazırlık maçlarında çok iyi görüntü verdiler. EuroCup MVP’si Teodosic ve Euroleague MVP’si Micic, NBA MVP’si Jokic’in yokluğunda takımlarına liderlik edecekler. 

İki takım arasında ne kadar ciddi bir seviye ve kalite farkı olduğunu hatırlatmaya ya da açıklamaya gerek yok sanırım. Sırbistan Micic ve Teodosic gibi iki maestro liderliğinde tam bir yıldızlar topluluğu konumunda. Dominik’in de bu iki guard karşısında ayakta kalabileceğini düşünmüyorum. Sırbistan evinde oynamanın avantajıyla maça hızlı ve dominant bir giriş yapıp ilk yarıdan handikapı aşarak soyunma odasına gidecektir. Alternatif olarak da onlar için açılan baremden üst seçeneğini tercih edebilirsiniz. 

İddaa Oranı: İY 2 (-12.5) – 1.52
Bets10 Oranı: İY 2 (-12.5) – 1.80
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Nanterre – Provence İddaa Tahmini 23.10.21

Fransa Betclic ELITE Pro A 5. hafta mücadelesinde Nanterre Cumartesi saat 21:00’da Provence ile karşılaşacak. …