Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Dominik Cunhuriyeti – Yunanistan İddaa Tahmini 03.07.24

Dominik Cunhuriyeti – Yunanistan İddaa Tahmini 03.07.24

Pire’de düzenlenen 2024 Paris Olimpiyatları eleme turnuvası 2. maçında Dominik Cumhuriyeti Çarşamba günü saat 21:00’da ev sahibi Yunanistan ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 15.5 handikap belirlemişler. 

Dominik hedeflediği üzere ilk maçta Mısır’ı 77-90 gibi net bir skorla geçti. Kendi sikletlerinde olmayan rakipleri karşısında aldıkları bu galibiyetle grubu 2. sırada bitirmeyi garantilediler diyebiliriz, Mısır’ın da Yunanistan’a kaybedeceğinin kesin olduğunu düşündüğümüzde. Yani yarı final biletini kapmış olmanın rahatlığıyla bu maçta güçlü ev sahibinin karşısına çıkacaklar. 

Yunanistan, sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Sloukas dışında tam kadro olarak geldi evindeki bu turnuvaya. Giannis gibi müthiş bir silahın yanı sıra Calathes, Walkup, Papanikolaou, Mitoglou, Papagiannis gibi değerli tamamlayıcılara da sahipler. Nitekim hazırlık döneminde de dominant performanslara imza atmışlar, Karadağ’ı 29 sayı ve Bahamalar’ı ise 27 sayı farkla ezip geçmişlerdi. 

Ev sahibi Yunanistan, ilk maçına çıkıyor taraftar önünde ve Giannis liderliğinde tıpkı hazırlık maçlarında olduğu gibi burada da kendi seviyelerinde olmayan rakip karşısında dominant bir oyun ortaya koymalarını bekliyorum. Horford, Delgado ve Towns gibi 3 önemli uzunundan yoksun olan Dominik’in güçlü rakibi karşısında fazla direnemeyeceğini, Mısır galibiyetinin ve ikinci sırayı garantileminin rehavetiyle kaybederken handikapı da koruyamayacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-15.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 2 (-15.5) – 1.61
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …