Anasayfa / Brampton Honey Badgers / Edmonton Stingers – Brampton Honey Badgers İddaa Tahmini 08.07.24

Edmonton Stingers – Brampton Honey Badgers İddaa Tahmini 08.07.24

Kanada Ligi mücadelesinde Edmonton Stingers Pazartesi günü saat 04:00’da Brampton Honey Badgers ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 175.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Edmonton son 4 maçtan 3 tanesini kazandı ve ne kadar formda olduğunu gösterdi. Bu sayede de 10 galibiyete ulaştılar ve Batı’da liderlik koltuğuna oturdular 1 maç fazlasıyla. Bunun yanında son 2 maçlarına baktığımızda sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Sırasıyla 203 sayı ve 181 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Brampton ise son 3 maçını üst üste kazandı, onlar da formda bir dönemden geçiyorlar kuşkusuz. Bu sayede 6 galibiyete ulaştılar ve kendilerine Doğu’da 3. sırada yer buldular. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 4 maçlarından 3 tanesinde sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu gördük, bize sırasıyla 197 sayı, 197 sayı ve 177 sayı izletmişlerdi o maçlarda.

İki takım son olarak 24 Haziran’da karşılaşmışlar ve Edmonton deplasmanda olmasına rağmen rağmen nefis bir hücum performansı sergilemiş ve rakibini 77-103’lük skorla parkeden kazımıştı adeta! Son haftalarda iki takımın da sergiledikleri performanslara bakınca ortak noktanın yüksek tempo ve hücum odaklı basketbol olduğunu söyleyebiliriz, bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (175.5) – 1.77
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …