Anasayfa / Calgary Surge / Edmonton Stingers – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.06.24

Edmonton Stingers – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.06.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Edmonton Stingers Pazartesi günü saat 01:00’da Calgary Surge ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.54 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Edmonton son 3 maçını üst üste kazandı ve bu sayede de 7 galibiyete ulaştı, konferansın zirve adaylarından biri konumundalar Vancouver ile beraber. Evlerindeki son maçta ise Ottawa karşısında beklenenden fazla zorlanmışlar ama yine de sürprize izin vermeden 1 sayı ile kazanmışlardı. O son maçta McGowens 17 sayı, Warren 15 sayı, 9 ribaund, 4 asist ve Hornsby 13 sayı, 6 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

Calgary ise son 2 maçını üst üste kazandı ve bu sayede de 4 galibiyete ulaştı. Ancak sadece 4 galibiyete ulaştı. Play-off potası ile aralarında ise bir galibiyet fark var, halen yarışın içindeler. Deplasman karnelerine baktığımızda ise üst üste 2 maçı Scarborough ve Vancouver’a kaybettikten sonra farklı kaybettikten sonra 21 Haziran’daki son sınavda ise Rattlers’ı tam 28 sayı fakrla geçerek kötü gidişata dur demişlerdi.

İki takım arasında bir siklet farkı var. Edmonton evinde oynamanın avantajıyla ve son haftalarda sergilediği performansla bu maçta bana göre net olarak favori. Ellerinde McGowens, Warren, Hornsby gibi silahlar var. Evet Calgary de son dönemde toparlanmaya başladı ve bu deplasmanda güçlü rakipleri karşısında direnebilseler de sürpriz yapabileceklerini sanmıyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 – 1.54
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …