Anasayfa / Edmonton Stingers / Edmonton Stingers – Vancouver Bandits İddaa Tahmini 06.07.24

Edmonton Stingers – Vancouver Bandits İddaa Tahmini 06.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Edmonton Stingers Cumartesi günü saat 04:00’da Vancouver Bandits ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 176.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Edmonton son 3 maçtan ikisini kazanarak çıkışa geçmiş ekipleden birisi. Bu sayede de 9 galibiyete ulaştılar ve liderlik yarışındaki buradaki rakipleri Vancouver’ı takiplerini sürdürdüler. Bununla beraber son 3 maçlarına baktığımızda ikisinde skorlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu gördük, bize sırasıyla 195 sayı ve 203 sayı izletmişlerdi. Son olarak konuk oldukları Winnipeg karşısında direnmişler ama son topta 102-101 ile kaybetmişlerdi.

Vancouver da son dönemde rakibi gibi son 3 maçtan ikisini kazandı ve 9 galibiyete ulaştı, belirttiğim gibi zirve yarışında Edmonton ile beraber mücadele ediyorlar. Diğer yandan onların da son dönemdeki maçlarına baktığımızda sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izlettiklerini görebiliriz. Son 2 maçlarında sırasıyla 195 sayı ve 188 sayı üretilmişti. 

İki takım arasındaki son 2 karşılaşmaya baktığımızda da son dönemde oynadıkları basketbola benzer bir şekilde yüksek tempo ve hücum odaklı bir basketbol görüyoruz, bize sırasıyla 183 sayı ve 195 sayı izletmişlerdi o maçlarda. Bu maçta da trendi koruyacaklarını, birbirlerine tempo konusunda çanak tutacaklarını ve savunma zaaflarını cezalandıracaklarını düşünüyorum. Kazanan takımın 90 sayı ve kaybeden takımın 85 baremini geçmesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (176.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …