Anasayfa / Genel / Elan Chalon Kormend Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 22 Şubat 2017

Elan Chalon Kormend Maçı İddaa Tahmini ve Yorumu 22 Şubat 2017

FIBA Europe Cup son 16 bölümünün ikinci ayağında Fransa temsilcisi Elan Chalon Macaristan temsilcisi Kormend’i ağırlıyor. İddaa’da henüz baremler açılmamış durumda. Yurtdışında ise Kormend lehine 12.5 handikap açılmış, toplam sayı baremi ise 167.5 olarak belirlenmiş.

Fransa temsilcisi Elan Chalon bu sezon kendi liginde de fırtına gibi esiyor. Şuana kadar aldıkları 14 galibiyetle 2.sırayı Pau Orthez ile paylaşıyorlar ve zirvedeki Monaco’nun sadece 3 galibiyet gerisindeler. Son 3 maçlarından ikisini kazanmayı başardılar, formda olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Hücumda müthiş bir potansiyele sahipler, Europe Cup’da bu sezon ortalama 89 sayı bulurken kendi potalarında ise sadece 75 sayı gördüler. Clark, Roberson ve eski Tofaşlı Harris takımın dinamoları. Üçünün toplamda sayı ortalaması neredeyse 50 sayı şuana kadar. Ayrıca genç görev adamları Bouteille ve Fall da çok değerli katkılar veriyorlar. Europe Cup’da bu sezon kendi sahalarında oynadıkları 6 maçı da kazanmayı başardılar. 

Koç Potocnik’in yönettiği Macaristan temsilcisi Kormend’in buraya kadar gelebileceğini kimse tahmin etmiyordu ama evlerinde gösterdikleri etkili performanslarla adlarını son 16 takım arasına yazdırmayı başardılar. Kormend şuanda vasat Macaristan liginde 3.sırada ki bu da onların ne kadar zayıf bir takım olduklarının göstergesi aslında. Europe Cup’da oynadıkları 6 deplasman maçından sadece ikisini kazanabildiler. Onlar da Elan Chalon gibi bol skor bulan bir takım ama buna karşın potalarını da koruyamıyorlar. Ortalama 84 sayı atarken potalarında da 81 sayı görüyorlar. Tecrübeli guard Petty‘nin liderliğinde Allen, Smith ve Gibbs gibi genç skorerlerle keiyfli ve tempolu bir basketbol oynuyorlar.

Chalon’un Fransa liginde oynadığı son 3 maçtan ikisinden 167.5 sayı baremi aşıldı. Aynı şekilde Kormend’in Macaristan liginde oynadığı son 3 maçtan ikisinde bu barem aşıldı. Bunun yanında iki takımın Macaristan’da karşılaştığı ilk mücadele de 99-78 bitti ve yine bu barem rahatlıkla aşıldı.Yüksek tempoda oynayan iki takımın mücadelesinde rakamlar bize bir kez daha üst seçeneğine yönelmemizi söylüyor.

İddaa’da henüz barem açılmadı

ÜST (167.5) 1.88 (bets10)Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir