Anasayfa / Empera Halı Gaziantep / Empera Halı Gaziantep – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor İddaa Tahmini 16.12.20

Empera Halı Gaziantep – Lokman Hekim Fethiye Belediyespor İddaa Tahmini 16.12.20

ING Basketbol Süper Ligi 8. hafta erteleme maçında Empera Halı Gaziantep Çarşamba saat 17:30’da Lokman Hekim Fethiye Belediyespor ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti durumunda toplam sayı limitini 153.5 olarak açıklamışken Bets10 ise aynı durum için limiti 154.5 olarak belirlemiş.

Gaziantep ligin en iyi savunma yapan, en dirençli ve istikrarlı takımlarından biri. Ancak son haftalarda oynadıkları basketbolun karşılığını alamadıkları da bir gerçek. Buna rağmen savunmadan ödün vermediklerini de ekleyelim, son 3 maçlarından ikisinde sadece 133 ve 135 sayı çıkarken Petkim’e şanssız bir şekilde 1 sayı ile kaybedip dişli rakleri Tofaş’ı ise 1 sayı ile yenmeyi başarmışlardı ki bu aynı zamanda evlerindeki son maçın sonucuydu. 

Ligin yeni takımlarından Fethiye ise toplama bir takım olmasının ve tecrübeli bir koça sahip olmanın dezavantajlarını fazlasıyla yaşamaya başladı son haftalarda. Özellikle hücumda organize olmakta çok zorlanıyorlar. Öyle ki son maçlarında Neal ve Cook’un ekstra performanslarına rağmen sadece 75 sayı üretebilmişlerdi. Onların biraz düştüğü ve iyi savunma ile karşılaştığı bir önceki maçta ise kendi sahalarında olmalarına rağmen Daçka karşısında sadece 54 sayıda kaldıklarını belirtelim. Zaten sezon ortalamaları da sadece 74 sayı.

Koç Markovic yönetimindeki Gaziantep, tam bir düzen takımı. Her şey disiplin ve sistem üzerine kurulu. Hücumda gerekmedikçe tempoyu yükseltmiyorlar ve gerekirse set hücumları içerisinde ritimlerini buluyorlar. Savunmada da ligin en iyi takımlarından biri olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz, ortalama 75 sayı görüyorlar potalarında. Karşılarında ise formssuz ve kötü durumda olan bir Fethiye var. Gaziantep savunmasının iş başında olacağını ve evlerinde hata yapmayarak kazacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 & ALT (153.5) – 1.85
Bets10 Oranı: MS 1 & ALT (154.5) – 2.20
Güven Endeksi: 8



Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

Zadar – Cibona İddaa Tahmini 14.04.21

Adriyatik Ligi 12. hafta erteleme maçında Zadar Çarşamba saat 17:00’da Cibona Zagreb ile karşılaşacak. İddaa …