Anasayfa / Genel / Enisey – Khimki Maçı İddaa Tahmini 9 Mayıs 2017

Enisey – Khimki Maçı İddaa Tahmini 9 Mayıs 2017

Enisey - Khimki Maçı İddaa Tahmini 9 Mayıs 2017
Enisey – Khimki Maçı İddaa Tahmini 9 Mayıs 2017

Deplasmandaki ilk 2 maçı kaybeden VTB  lig play-off çeyrek final serisinde 2-0 geri düşen Enisey 9 Mayıs Salı günü saat 12:00’da Khimki‘yi ağırlayacak.

Çekişmeli geçmesini beklediğim bu maçın değerlendirmesine geçmeden önce baremlere bir göz atalım. En iyi bürolardan biri olan Bets10‘da ev sahibi takım lehine 7.0 handikap açılmışken toplam sayı limiti de 174.5 olarak set edilmiş. İddaa‘da 781 koduyla açılan maçta ev sahibi takım lehine 7.5 handikap set edilirken toplam sayı limiti de 172.5 olarak set edilmiş.

ENISEY’in son şansı

Koç Okulov’un ekibi Enisey ilk maçta Khimki‘ye karşı iyi direnmişlerdi. Ancak savunmada yaşadıkları problem onlara maçı kaybettirdi. Ribaundlarda ve asistlerde ezici bir üstünlük kurmalarına rağmen hücumda topun değerini bilememeleri ve yaptıkları 17 top kaybı da skor potansiyellerini aşağı çekti. Zaten durduramadıkları Khimki’ye karşı atmakta da sorun yaşayınca kayıp kaçınılmaz oldu. İkinci maçta ise Frank Elegar‘ın yokluğunda hem ribaundlarda ezildiler hem de boyalı alanı hiç koruyamadılar. Ayrıca Khimki‘nin bu kez Shved’in yanına bir kaç skor opsiyonu daha çıkarmasına engel olamadılar. Savunması iyice düşen Enisey ilk maçın aksine çok daha erken pes etti, maçtan koptular. İlk maçın yıldızlarından Anthony Hillard etkisiz kalırken Nijerya asıllı Amerikalı uzun Suleiman Braimoh takımın tek ayakta kalan ismiydi. İkinci maçta oynamayan Elegar’ın durumu maç saatinde belli olacak ama artık son şansları olacak bu maçta oynaması bekleniyor.

Shved atıyor KHIMKI kazanıyor

Moskova’daki ilk maçta özellikle boyalı alanda zorlandı Khimki. Koç Ivanovic atlet uzun Elegar’ın ribaundlardaki dominantlığına çare bulamadı. Buna karşın Alexey Shved tek başına bir takım performansı sergiledi adeta ve 33 sayı ile takımını galibiyete taşıdı. Jakob Pullen ve Robbie Hummel başta olmak üzere benchten yeterli katkıyı alamamışlardı. İkinci maçta ise Elegar’ın yokluğunu iyi değerlendirdiler. Kısalar daha rahat potaya gitmeye başladı, Marko Todorovic daha fazla katkı verdi ve boyalı alanı korumak için fazla gömülen Enisey’e karşı yüksek isabetli üçlüklerle farkı açtı. Tabi yine Shved ön plandaydı ama bu kez Earl Rowland‘ın dışında Pullen, Vyaltsev ve Monya gibi isimler de ona destek oldular.

Enisey – Khimki İddaa Tahmini

Enisey’in işi tabiki hiç kolay olmayacak istim üstündeki Khimki ve özellikle Alexey Shved karşısında. Ancak Krasnoyarsk’ın Rusya’nın en kuzey ve en soğuk noktalarından biri olması nedeniyle Khimki için bile zorlu bir deplasman. Enisey için tamam mı devam mı maçı olması Khimki‘nin de ilk iki maçı kazanmanın rahatlığı ile maça çıkacak olması Enisey‘in direncinin yüksek olacağını gösteriyor. Handikap içerisinde kalacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS1 (+7.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS1 (+7.0) / 1.88Hakkında basketboltahmin

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini (2) 27.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Cleveland Cavaliers, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 02:00’de Orlando Magic ile Rocket Mortgage …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir