Anasayfa / Enisey Krasnoyarsk / Enisey Krasnoyarsk – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 31.03.19

Enisey Krasnoyarsk – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 31.03.19

VTB Lig mücadelesinde Enisey Krasnoyarsk Cumartesi saat 12:00’da Nizhny Novgorod ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışlar.

Enisey 6 galibiyet alabildi bu sezon sadece ve ligin vasat takımları arasında yer alıyor. Belki de en iyi yapabildikleri şey tempoyu yükseltip bol skor üretmek ama buna karşın vasat savunmaları nedeniyle de potalarında çok sayı görmek oluyor. Evlerinde oynadıkları son 3 maçta da bu senaryoyu net olarak gördük, bu maçlarda sırasıyla 168, 177 ve 172 sayı izlemiştik.

Koç Lukic yönetimindeki Novgorod ise 12 galibiyetle 7.sırada yer alıyor. Bu sezon Perry liderliğinde hücumda üretken bir takım görüntüsü verdiler, tempoyu forse etmeyi ve yüksek yüzdeli üçlüklerle bol skor üretmeyi iyi biliyorlar. VTB’deki son 2 maçlarında da bu senaryoyu gördük ve yüksek skorlu maçlarla çıktılar karşımıza, sırasıyla 176 ve 162 sayı izledik bu maçlarda.

Enisey Roberson ve Harrison liderliğinde skor potansiyeli yüksek bir takım. Özellikle iç sahada tempoyu sürekli forse etmeyi ve açık alanı kullanmayı seviyorlar. Diğer taraftan savunma dirençleri de düşük seviyede. Nizhny’nin de bu deplasmanda rakibin savunmadaki eksiklerini değerlendirip artı tempoya ayak uydurup bol skor üreteceğini düşünüyorum. İki takımın da 80 sayının üstüne çıkmasını beklediğim maçta tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (166.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (166.5) / 1.81
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Los Angeles Clippers – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 15.08.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı’nı 2. sırada bitirmeyi garantilemiş olan Los Angeles Clippers, 4. sırada yer alan …