Anasayfa / Enisey Krasnoyarsk / Enisey – Zenit İddaa Tahmini 03.01.21

Enisey – Zenit İddaa Tahmini 03.01.21

VTB Ligi mücadelesinde Enisey Pazar saat 14:00’da Zenit ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımının toplam sayı limitini 86.5 olarak açıklamışlar.

Enisey 9 maçın ardından sadece 1 galibiyet alabildi ve ligin zayıf halkalarından biri konumundalar. Genel anlamda temel problemleri ise savunma. Yüksek tempoda oynamayı seviyorlar ama savunmaları yumuşak kalıyor bu seviyeler için, ortalama 89 sayı görüyorlar potalarında. Evlerinde oynadıkları son 2 maçlarında da bu durumu görmüştük zaten, Kuban’dan 106 ve Stelmet Gora’dan 94 sayı yemişlerdi. Hammonds, Kulagin, Hogue üçlüsünün liderliğinde hücumda fena işler çıkarmıyorlar.

Zenit Euroleague’de olduğu gibi VTB sahnesinde de başarılı performanslarını sürdürüyor. Burada 9 maçtan 8 tanesini kazandıklarını biliyoruz. Hücumda da iyi işler çıkardıklarını, Euroleague’in aksine burada daha yüksek tempoda oynadıklarını biliyoruz. Ortalama 86 sayı gönderiyorlar rakip potalara. VTB’deki son 3 maçlarında 81, 81 ve 77 sayı üretmişlerdi. Rivers, Baron, Hollins gibi kaliteli şutörlerle beraber pota altında da Poythress ve Gudaitis ile çok etkili olabiliyorlar.

İki ekip arasında net bir güç farkı var. Zenit Euroleague’de play-off hedefiyle kurulmuş derin ve kaliteli bir kadroya sahip. Pangos liderliğinde genelde tempo yapmayı seviyorlar özellikle VTB maçlarında. Enisey’in de tempoyu seven bir takım olduğunu, diğer taraftan savunmada zayıf olduğunu düşündüğümüzde Zenit’in kazanması beklenen maçta hücumda etkili olacağını, 90 sayıları zorlayabileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (86.5) – 1.50
Bets10 Oranı: Deplasman ÜST (86.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 23.01.21

ING Basketbol Süper Ligi 18. hafta mücadelesinde Türk Telekom Cumartesi saat 13:00’da Bahçeşehir Koleji ile …