Anasayfa / Enisey Krasnoyarsk / Enisey – Zenit İddaa Tahmini 28.04.22

Enisey – Zenit İddaa Tahmini 28.04.22

VTB Ligi play-off serisi 3. maçında Enisey Perşembe saat 16:00’da Zenit ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 13.5 handikap açıklamışken Rexbet ise handikapı 15.5 olarak belirlemiş.

Enisey, zaten ligin vasat takımlarından biriydi ve Rusya’nın Ukrayna’yı işgali sonrası kadrosu iyice zayıfladı. İlk maçta deplasmanda Zenit karşısında tam 49 sayı farkla ezilmişlerdi, ikinci maçta ise yine deplasmanda beklenenden iyi direnmişler ama 83-75 ile kaybetmişlerdi. O son maçta takımın tek yabancısı Thomson 19 sayı, 10 ribaund ile yıldızlaşırken, tecrübeli Trushkin 15 sayı, 7 ribaund, 5 asit ile komple bir performans sergilemiş, genç Motovilov da onlara 14 sayı, 3 ribaund ile destek vermişti. 

Zenit de Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinden etkilendi elbette ama halen önemli yabancıların bulunduğu kaliteli bir kadroya sahip. Zaten bunu da serinin ilk 2 maçında net olarak gösterdi. Son maçı yettiği kadar oynayıp 83-75 ile kazanırken Poythress 23 sayı, 10 ribaund yıldızlaşmış, Mickey 21 sayı, 3 ribaund ve Baron da 14 sayı ile ona destek olan isimler olmuşlardı. Karasev, Kulagin, Fridzon, Zubkov, Monya gibi tecrübeli yerli isimlere sahip olmaları her zaman büyük avantaj oluyor. 

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Enisey tek yabancı ile oynuyor ve açıkçası yerli oyuncuları da Trushkin ve Motovilov hariç bu seviyeler için yeterli değil. Zenit’in Krasnoyarsk’daki macerasını bu maçta sonlandırarak eve rahat bir şekilde dönmek isteyeceğini, bu nedenle de ikinci maç yerine birinci maçtaki dominant peformansını sergileyerek kolay ve rahat bir galibiyet alacağını, yani handikapı aşacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-13.5) – 1.46
Rexbet Oranı: MS 2 (-15.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 12.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında İtalya Cuma günü saat 21:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti …