Anasayfa / CD Ancud / Espanol Osorno – Ancud İdda Tahmibi 24.06.24

Espanol Osorno – Ancud İdda Tahmibi 24.06.24

Şili Ligi yarı final serisi 4. maçında Espanol Osorno Pazartesi günü saat 01:00’da Ancud ile karşılaşacak. Hovarda ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.49 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Osorno sezonu 3. sırada bitirdiği için seriye dezavantajlı başlamıştı ama ilk maçı deplasmanda 4 sayı farkla kazanarak servis kırmayı başardılar. Sonrasında deplasmanda farklı kaybetseler de evlerinde hata yapmayarak durumu 2-1 yaptılar, öne geçtiler ve artık final biletinden sadece 1 adım gerideler. Son maçta olduğu gibi 3 Amerikalı oyuncuları Louis, Wrighten ve Hassan yine en güvendikleri isimler olacaklar.

Ancud normal sezonu 2. sırada tamamlamış bir takım ve bu seriye de saha avantajı ile başlamıştı. İlk maçı evlerinde kaybederek kötü bir başlangıç yaptılar seriye. İkinci maçı evlerinde kazandılar evet ama 3. maçta deplasmanda direnmelerine rağmen 4 sayı farkla kaybedince 2-1 geriye düştüler, artık deplasmanda tamam mı devam mı maçına çıkacaklar.

İki takım arasında seri başladığında bir denklik var diye düşünüyordum ama Espanol rakibini deplasmanda yenip servis kırınca işin rengi değişti. Sonrasında da Ancud tekrar dönemedi, rakibini deplasmanda yenemedi. Şimdi Espanol büyük bir avantaj yakaladı. Eğer bu maçı evlerinde taraftarları karşısında kazanabilirlerse final biletini kapacaklar. Bu motivasyonla çıkacakları için de hata yapmayacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Hovarda Oranı: MS 1 – 1.49
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Dominik Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Caneros – Titanes Del Licey İddaa Tahmini 25.07.24

Dominik Cumhuriyeti Ligi mücadelesinde Caneros Perşembe günü saat 03:00’da Titanes del Licey ile karşılaşacak. intobet …