Anasayfa / Estudiantes / Estudiantes – Canarias İddaa Tahmini 06.05.18

Estudiantes – Canarias İddaa Tahmini 06.05.18

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri
Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

İspanya Liga Endesa 31.hafta mücadelesinde Estudiantes Pazar saat 19:30’da Canarias ile karşı karşıya gelecek. İddaa deplasman takımı lehine 2.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 2.0 olarak açıklamış.

Madrid temsilcisi 14 galibiyetle 11.sırada yer alıyor ve kalan haftalarda halen play-off şansları devam ediyor, potadan sadece 2 maç uzaktalar. Evlerindeki performansları orta halli, 15 maçtan 9 galibiyet elde edebildiler. Ancak son haftalarda pek de istikrarlı değiller, 5 maçtan 3 galibiyet alabildiler. Son olarak Real Madrid’e tam 17 sayı farkla yenilmişlerdi. Son haftalarda performansları düştü, son 3 maçtan sadece 1 tanesini kazanabildiler. Landesberg’in hücumdaki liderliği onları galibiyete taşımaya yetmedi. Eksik ya da sakat oyuncuları yok.

Canarias ise inişli çıkışlı devam ettiği sezonda yine de play-off potasında kalmayı başardı, 16 galibiyetle 8.sıradalar. Ancak alttan gelen Murcia ile Fuenlabrada ile zorlu bir çekişme içerisinde olacaklar kalan haftalarda. Bu sezon deplasman performansları ise vasat, 15 maçtan sadece 5 galibiyet çıkarabildiler. Son 3 deplasman maçlarında ise sırasıyla Malaga’ya 10 sayı ve Baskonia’ya 6 farkla kaybettikten sonra Gran Canaria’yı 8 sayı farkla geçmeyi başarmışlardı. White, Allen ve Richotti’nin sakatlıkları devam ediyor.

Estudiantes son haftalarda pek iyi performans sergileyemedi, 3 maçtan sadece 1 tanesini kazanabildiler. Landesberg’in hücumdaki performansı yeterli olmadı, yanına ekstra isimler bulamadılar. Diğer taraftan Canarias ise daha kaliteli ve daha tecrübeli oyunculardan kurulu bir takım. Play-off yarışından kopmamak adına artık son haftalarda kritik bir viraja girdiler. Bu nedenle deplasmanda da olsalar bu maçta son topa kadar savaşacaklarını ve kaybetseler bile handikapta kalacaklarını düşünüyorum.

Güven İndeksi: 7/10

İddaa Oranı: MS 2 (+2.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 2 (+2.0) / 1.89Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Gran Canaria – Bilbao İddaa Tahmini 19.09.20

İspanya Liga Endesa ilk hafta mücadelesinde Gran Canaria Cumartesi saat 21:45’de Bilbao ile karşılaşacak. İddaa …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir