Anasayfa / Basketbol Haber / Euroleague Sayı Kralından Örnek Davranış

Euroleague Sayı Kralından Örnek Davranış

Geride bıraktığımız sezon Khimki ile Euroleague‘de fırtına gibi esen ve Alphonso Ford Yılın En Skorer Oyuncusu ödülünün de sahibi olan Rus yıldız Alexey Shved saha dışında da örnek bir davranışa imza attı.

Shved okul hayatını geride bırakalı çok oldu ama okulların başlamasına kısa bir süre kala ihtiyacı olan çocuklara yardım ederek hem onları mutlu etti hem de eski günlerine bir yolculuk yapmış oldu.

Rus yıldız kulübü Khimki’ye böyle bir yardımda bulunmak istediğini iletti ve kulüp de gerekli yerlerle bağlantılara geçerek ihtiyacı olan, muhtaç çocukları belirleyerek Shved ile buluşturarak bu güzel yardım etkinliğine destekte bulunmuş oldu.

İşte yıldız oyuncunun çocuklarla yaptığı keyifli alışverişin görüntüleri:Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Zalgiris Kaunas – Buducnost İddaa Tahmini 22.02.19

Turkish Airlines Euroleague 23.hafta mücadelesinde Zalgiris Kaunas Cuma saat 21:00’da Buducnost ile karşılaşacak. İddaa toplam …