Anasayfa / Anadolu Efes / Euroleague’de Sezonun En Heyecanlı Geçmesi Beklenen 10 Maçı

Euroleague’de Sezonun En Heyecanlı Geçmesi Beklenen 10 Maçı

Euroleague‘de önümüzdeki sezonun fikstürü belirlendi ve transfer hamleleri ile kadrolar da yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bu sezon tekrar 3 takımla, Anadolu Efes, Darüşşafaka ve Fenerbahçe, temsil edileceğimiz maçlar öncesinde Euroleague resmi hesabı sezonun en çekişmeli en heyecanlı geçmeye aday 10 karşılaşmasını seçti.

Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

İspanya’da Süper Kupa Real Madrid’in Oldu

Obradoiro’nun ev sahipliğinde düzenlenen İspanya SuperCopa Endesa‘nın finalinde geçtiğimiz sezon Liga Endesa finalinde de karşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir