Anasayfa / FC Barcelona / FC Barcelona – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 03.05.22

FC Barcelona – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 03.05.22

Turkish Airlines Euroleague play-off serisi 5. ve son maçında FC Barcelona Salı günü saat 21:00’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için limiti 147.5 olarak açıklamışken Rexbet ise aynı bahis için limiti 148.5 olarak açıklamış.

Barça normal sezonu lider olarak bitirdikten sonra geçen yıl olduğu gibi bu yılda en önemli şampiyonluk adaylarından biri olduğunu kanıtlamıştı. Ama play-off serisinde beklentileri karşılayamadılar ve dişli rakipleri Bayern karşısında zor anlar yaşayarak serinin 2-2’ye gelmesine ve 5. maça taşınmasına engel olamadılar. Neyse ki saha avantajını kaybetmediler ve bu karar maçını Palau Blaugrana’da kendi sahalarında oynayacaklar. Serinin son 2 maçında savunmaların iyice sertleştiğine ve net olarak kemik seslerinin duyulduğuna şahit olmuştuk, sırasıyl 141 ve 121 sayı üretilmişti sadece.

Bayern koç Trinchieri yönetiminde üst üste 2. sezonunda da play-off biletini kaparak disiplin, istikrar ve mücadele gibi önemli etkenlerin başarı yolunda ne kadar olduğunun altını bir kez daha çizmişti. Serideki 4 maç boyunca da direnç seviyelerini hiç kaybetmerdiler ve son 2 maçta savunmada vidaları tamamen sıkarak geçen sezonun finalisti Barça’ya zor anlar yaşattılar. Bu deplasmandaki tamam mı devam mı maçında da savunma sertliğinden ödün vermeyeceklerini düşünüyorum.

İki takım da serideki sertlik düzeyini haftasonu oynadıkları lig maçlarına da taşımışlar, Barça konuk ettiği Burgos’dan sadece 69 ve Bayern de kendi sahasında Wurzburg’dan sadece 57 sayı yemişti. Dolayısıyla bu maçta da savunmaların ön planda olacağının fragmanını bize izmetmişlerdi zaten lig mçalarında. Barça elbette seri başında olduğu gibi halen sürdürdüğü saha avantajı ile favori konumunda. Tecrübe ve kalite farkını bu savunma odaklı, sert maçta da ortaya koyacaklarını, kazanırken bizlere yine düşük skorlu, kısır bir maç izleteceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 & ALT (147.5) – 1.91
Rexbet Oranı: MS 1 & ALT (148.5) – 2.25
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Mets de Guaynabo – Cariduros Fajardo İddaa Tahmini 24.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Salı günü saat 03:00’da Cariduros Fajardo ile karşılaşacak. …