Anasayfa / FC Barcelona / FC Barcelona – Joventut Badalona İddaa Tahmini 05.06.21

FC Barcelona – Joventut Badalona İddaa Tahmini 05.06.21

İspanya Liga Endesa çeyrek final serisi 3. ve son maçında FC Barcelona Cumartesi saat 19:30’da Joventut Badalona ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 15.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 14.5 olarak açıklamış.

Barça, Euroleague finalinde temsilcimiz Anadolu Efes karşısında aldığı yenilginin kötü anılarını halen unutabilmiş değil ve evlerindeki ilk maçı 10 sayı ile geçtikten sonra deplasmanda sadece 63 sayıda kalıp 9 sayı farkla yenilerek serinin 3. maça uzamasına engel olamamışlardı. O maçta Higgins 13, Bolmaro 12 ve Davies ile Mirotic 11’er sayıyla katkı verebilmişler, savunmada ise Bassas’ın üçlüklerine çözüm üretememişlerdi. Şimdi kendi sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. 

Badalona iki eksi Barça yıldızı Ribas ile Tomic’in önderliğinde oynayan, sezonun dişli ekiplerinden biriydi. Bunu play-off’lara da taşıdılar güçlü rakiplerinin Final Four’dan mental ve fiziksel olarak yorgun gelmesini çok iyi değerlendirerek seriyi 1-1’e getirdiler. Son maçta Bassas’ın etkili üçlüklerinin yanı sıra Ribas’ın 12 sayıyla ve Dimitrijevic’in 10 sayıyla skora katkıları da çok önemliydi. 3 uzun Brodziansky, Morgan ve Tomic’in tek hanelerde kaldığı maçta kısalardan gelen katkı çok önemliydi. Takım savunmalarına da diyecek söz yok, Barça’dan sadece 63 sayı yediler. 

Barça kendi sahasında oynamanın avantajına sahip bu tamam mı devam mı maçında. Ancak ilk maçta burada da pek iyi oynayamadıklarını, akılların halen kaybedieln Euroleague finalinde olduğunu gördük. Şimdi birden bire silkelenip kendilerine gelebileceklerini düşünmüyorum. Son maçı farklı kazanan Badalona’nın bu özgüvenle tamam mı devam mı maçında da kolay lokma olmayacağını, Tomic ve Dimitrijerivic liderliğinde direneceklerini ve kaybetseler de handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+15.5) – 1.46
Bets10 Oranı: MS 2 (+14.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Nelson Giants – Wellington Saints İddaa Tahmini 25.06.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Nelson Giants Cuma saat 10:30’da Wellington Saints ile karşılaşacak. Mobilbahis deplasman …