Anasayfa / Alba Berlin / FC Bayern Munich – Alba Berlin İddaa Tahmini 17.03.23

FC Bayern Munich – Alba Berlin İddaa Tahmini 17.03.23

Turkish Airlines Euroleague 29. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Cuma günü saat 22:30’da Alba Berlin ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Koç Trinchieri’nin öğrencileri üst üste 2 sezon play-off bileti kapmayı başarmışlardı ama bu sezon treni kaçırdılar. Son 3 maçtan elde ettikleri 2 galibiyet sayesinde 11 galibiyete ulaştılar ama play-off sınırı 18 galibiyet gibi görünüyor ve kalan 6 maçlarını kazansalar bile buna yetişemiyorlar. Diğer taraftan burada Audi Dome’daki son 2 maçlarını kazanarak taraftarlarını mutlu ettiklerini de belirtelim. İki denk rakipten Kızıl Yıldız’ı 7 sayı ve Asvel’i zorlansalar da 4 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi.  Harris ve Rubit’den faydalanamayacaklar, Weiler-Babb ile Lucic’in durumları ise maç saatinde belli olacak. 

Alba zaten uzun süre önce play-off trenini kaçırmış bir ekipti ve haftalardır da puan tablosunun dibinden kurtulamıyorlar. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve toplamda da sadece 7 galibiyetleri var zaten. Deplasman karnelerine baktığımızda ise şuana kadar evden uzakta çıktıkları 13 maçtan 10 tanesini kaybettiklerini görüyoruz. Son olarak da 2 Mart’da Belgrad’da Partizan’ın konuğu olmuşlar ve varlık gösteremeden 14 sayı farkla yenilmişlerdi. Eriksson ve Zoosman’dan faydalanamayacaklar, dizinde problem olan Thiemann’ın durumu ise maç saatinde belli olacak. 

İki takım daha yeni 4 Mart’da BBL sahnesinde, Alba Berlin’in evi Mercedes-Benz Arena’da karşılaşmışlar ve Bayern rakibini taraftarının önünde 71-76 ile geçmeyi bilmişti. Veteran uzun Hunter 24 sayı, 3 ribaund ve bir diğer tecrübeli isim Seeley 17 sayı, 3 asist ile o maçta galibiyeti getiren isimler olmuşlardı. Şimdi kendi sahalarında olacaklar ve son maçlarda özellikle deplasmanlarda varlık gösteremeyen ezeli rakiplerini aldıkları taze galibiyetin de moral ve özgüveniyle bir kez daha yeneceklerini, düşük handikapı da geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.44
Hovarda Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Memphis Grizzlies Cumartesi günü saat 03:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. Hem …