Anasayfa / Alba Berlin / FC Bayern Munich – Alba Berlin İddaa Tahmini 19.06.22

FC Bayern Munich – Alba Berlin İddaa Tahmini 19.06.22

Almanya easyCredit BBL final serisi 4. maçında FC Bayern Munich Pazar günü saat 16:00’da Alba Berlin ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 2.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak belirlemiş.

Bayern seriye kötü bir başlangıç yapmış ve önce deplasmanda sonra da kendi sahasında 13’er sayı farkla kaybederek 2-0 geriye düşmüştük. 17 Haziran’da Mercedes-Benz Arena deplasmanında çıktıkları tamam mı devam mı maçını Lucic, Hilliard, Walden, Radosevic gibi önemli eksiklere rağmen 60-90’lık dominant bir skorla kazanarak seriye tutunmuşlar, durumu 2-1’e getirmişlerdi. O maçta Thomas 19 sayı, 4 ribaund ve Weiler-Babb 19 sayı, 2 asist ile takımlarını taşıyan isimler olmuşlardı. Şimdi kendi sahalarında, Audi Dome’da bir kez daha tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. 

Alba seriye saha avantajı ile başlamasını iyi kullanmış ve ezeli rakibini önce kendi sahasında sonra da deplasmanda 13’er sayı farkla geçerek seride 2-0 üstünlüğü yakalamış ve adeta kupanın bir kulbundan tutmuştu. Ama 3. maçta kendi sahalarında, taraftarlarının önünde kupa kaldırma şansını kaybettiler 60-90 gibi farklı bir skorla yenilerek. Şimdi deplasmana gidiyorlar ve kazanırlarsa kupayı taraftarları önünde değil Audi Dome’da kaldıracaklar. Kaybederlerse ise 5. ve son maç kendi sahalarında Mercedes-Benz Arena’da oynanacak. 

Alba saha avantajı ve yarı final serisinde oynadığı basketbolla beraber serinin favorisi konumundaydı ve ilk 2 maçını da kazanarak bunu gösterdiler. Bayern de kolay lokma olmayacağının altını çizdi son maçı deplasmadna tam 30 sayı farkla kazanarak. Şimdi bir kez daha tamam mı devam mı maçına çıkacaklar ve bu kez taraftarlarının desteği arkalarında olacak. Bunu iyi kullanarak Thomas, Weiler-Babb, Hunter, Rubit gibi silahların liderliğinde kazanarak seriye tutunup 5. ve son maçın oynanmasını sağlayacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.47
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Endonezya – Suudi Arabistan İddaa Tahmini 01.07.22

2023 FIBA Dünya Kupası Asya elemeleri C grubu 5. maçında Endonezya Cuma günü saat 15:30’da …