Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / FC Bayern Munich – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 30.10.22

FC Bayern Munich – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 30.10.22

Almanya easyCredit BBL 5. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 17:00’da Crailsheim Merlins ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişler.

Bayern BBL’de Euroleague’in aksine sezona iyi bir giriş yaptı, ilk 3 maçlarını üst üste kazandılar. Ancak geçen hafta konuk oldukları dişli rakipleri Hamburg karşısında uzatmada 81-78 ile kaybetmekten kurtulamadılar ki bu onlar adına sezonun ilk mağlubiyetiydi. Evlerindeki son BBL maçlarında ise geçen sezonki belalıları Chemnitz’i 88-74 gibi net bir skorla geçmişlerdi. Haftaiçi Belgrad’da Kızıl Yıldız’a 78-72 ile yenilirken o maçta Winston 18 sayı, Lucic 12 sayı ve Harris 10 sayı ile yegane ayakta kalabilen isimlerdi.

Merlins ise geçen sezonki flaş takım kimliğinden uzakta, en azından şuana kadar. Zaten 4 maçlarından 3 tanesini kaybederek de bunu gösterdiler. Geçen hafta evlerinde olmalarına rağmen denk rakiplerinden Bayreuth karşısında hiç varlık gösterememişler ve 99-77 gibi farklı bir skorla kaybetmekten kurtulamamışlardı. O maçta Lewis 14 sayı, 8 ribaund, 6 asist, Midtgaard 14 sayı, 6 ribaund ve Vrcic 12 sayı ile direnen başlıca isimler olmuşlardı. 

Bayern, Audi Dome’da oynamanın avantajına sahip olmasının yanı sıra kadro kalitesi ve tecrübe anlamında da rakibinden bir değil bir kaç adım önde. Euroleague’de beşte 0 yaptıktan sonra reaksiyonu burada ligde artık göstereceklerini, kendilerinden bir değil en az 2 seviye altta olan Merlins karşısında sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Winston liderliğinde üretimde sorun yaşamayacaklarını ve bu sayede de çift haneli farklarla net bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.54
intobet Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Hapoel Tel Aviv İddaa Tahmini 07.12.22

7DAYS EuroCup B grubu 7. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Çarşamba günü saat 21:30’da Hapoel Tel …