Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / FC Bayern Munich – Gottingen İddaa Tahmini 18.05.23

FC Bayern Munich – Gottingen İddaa Tahmini 18.05.23

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi 2. maçında FC Bayern Munich Perşembe günü saat 19:00’da Gottingen ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişler.

Bayern normal sezonu 3. sırada bitirerek hedeflerinin altında kalmış olsa da play-off yarışına evinde başlamanın avantajını serinin ilk maçında iyi kullanmıştı. Sezon içerinde zaman zaman dişli bir takım olan ve rakiplerini zorlayan Gottingen karşısında işi sıkı tutmuşlar ve taraftar desteği ile beraber tam 20 sayı farkla kazanarak rakibe serinin geri kalanı için net bir mesaj vermişler, psikolojik üstünlüğü de ele geçirmişlerdi.

Gottingen normal sezonu 6. sırada bitirerek bana göre bir sürprize imza atmıştı ama bunun bir nedeni de onlardan daha yüksek bütçeli, daha potansiyelli takımların kötü bir sezon geçirmeleriydi. Nitekim serinin ilk maçında da güçlü rakipleri karşısında kalite ve seviye farkını iliklerine kadar hissetiler! Sadece 67 sayı üretebildikleri maçta tam 20 sayı fark yediler, bana göre seri onlar adına bitti bu hezimetle. 

Evet seriyi 3 galibiyet elde eden kazanacak ama Bayern zaten bir adım önde başladığı, saha avantajı bulunan seride ilk maçı da 20 sayı farkla geçince rakibin zaten düşük olan direnç seviyesini bana göre tuzla buz etti. Gottingen’in bu maçta da direncini ve konsantrasyonunu kolay kaybedeceğini, Bayern’in bir kez daha çift haneli farklarla rahat bir galibiyet alacağını ve deplasmana 2-0 önde gideceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.50
intobet Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.66
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …