Güncel
Anasayfa / Bayern Munich / FC Bayern Munich – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 06.11.20

FC Bayern Munich – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 06.11.20

Turkish Airlines Euroleague 7. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Cuma saat 22:30’da Kızıl Yıldız ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.35 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.45 olarak belirlemiş.

Alman ekibi koç Trinchieri yönetiminde sezona beklentilerin çok üstünde bir giriş yaptı. 6 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve averajla 3. sırada yer alıyorlar. Şuana kadar evlerinde oynadıları 2 maçta ise bir galibiyet alırken bir de uzatma da mağlubiyet yaşadılar. Son 2 maçlarında önce içerde denk rakiplerinden Olympiakos’u 6 sayı farkla geçerken sonra deplasmanda güçlü rakipleri Real’e direnemediler ve 18 sayı farkla yenildiler. Baldwin, Lucic, Reynolds üçlüsü çok formdalar, takımlarını taşıyorlar. Radosevic’in durumu maç saatinde belli olacak. 

Kızıl Yıldız cephesinde ise işler pek yolunda değil. Şuana kadar oynadıkları 5 maçtan 2 tanesini kazanabildiler. Deplasman karneleri de iyi değil tahmin edeceğiniz, üzere 2 maçlarını da kaybettiler. Son olarak Moskova’da Khimki’ye direnmelerine rağmen 6 sayı farkla yenilmişlerdi. Yeni transferlerden O’Bryant özellikle hücumda hemen etkisini göstermeye başladı ve iki formda guard Walden ile Loyd da takımın skor yükünü çekmeye devam ediyorlar. Önemli bir eksikleri yok.

Form grafiği açısından bakacak olursak Bayern net olarak rakibinden bir kaç adım önde. Özellikle kendi sahasında oynamanın avantajıyla koç Trincheri’nin ekibinin hata yapmayacağını düşünüyorum. Pota altında Radosevic forma giyemeyecek olsa da (maç saatinde belli olacak) Reynolds artı Thomas ile Kızıl Yıldız’ın canını sıkacaklarını, iki etkili forvet Zipser ve Lucic’in de fark yarabileceğini düşünüyorum. Ayrıca Baldwin ve Weiler-Babb iyi savunmacılar, Walden ve Loyd’u yıpratacaklardır ve Bayern’in galibiyetinde yine önemli rol oynayacaklardır. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Estonya – Rusya İddaa Tahmini 28.11.20

2022 FIBA EuroBasket elemeleri kapsamında pandemi önlemleri nedeniyle Talin, Estonya’da oynanacak maçta Estonya Cumartesi saat …